Хмельницький зробив жортскішим карантин: на вулицю – не більше по двох; дітям до 14 років – лише з супроводом

Відсьогодні хмельницька влада посилила умови карантинних заходів.

Фото Віталія Тараненка

Відповідне розпорядження підписав міський голова Олександр Симчишин.

  • Забороняється перебувати в місцях відпочинку, на вулицях, в парках, скверах міста груп більше 2 осіб, якщо це не сім’я, не працівники комунальних чи ремонтних бригад, правоохоронці чи працівники місцевого самоврядування.
  • Забороняється дітям до 14 років перебувати на вулиці без супроводу дорослих, а дітям 14-18 років – без відома батьків чи опікунів.

Також комунальні служби і структурні підрозділи міськради отримали доручення зачинити спортивні майданчики і огородити дитячі майданчики на час карантину.

За недотримання цих обмежень влада обіцяє складати андмінпротоколи за ст.44-3 КУпАП, санкція якої передбачає покарання у вигляді штрафу від 17 тис. до 34 тис. грн – для громадян і від 34 тис до 170 тис. грн – для посадовців.

“Вже 6 хворих в Хмельницькій області. З них 3 мешканці міста. Кількість підозр постійно зростає. Більшість випадків через відверту нерозважливість та ігнорування обмежувальних заходів. Саме тому ми посилюємо карантинні заходи”, – написав у соцмережі мер Олександр Симчишин.

Як відомо, 1 квітня уряд попередив, що планує запровадити більш жорсткі заходи безпеки на період карантину – до 24 квітня 2020 року.

Серед внесених нових змін діятиме заборона на:

– перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора;

– переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;

– перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх;

– відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;

– відвідування спортивних та дитячих майданчиків;

– проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування тощо.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Каждого третьего будут отстреливать или есть ещё какие методы?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.