На Хмельниччині на самоізоляції перебуває 1572 особи, які повернулися з-за кордону

За інформацією обласного оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби, на 1 квітня в Хмельницькій області на самоізоляції перебуває 1572 особи, що перетнули державний кордон.

Крім цього, узгоджено з Укрпоштою доставку продуктових наборів особам, що знаходяться на самоізоляції та пенсіонерам. Відпрацьовано 3 варіанти продуктових наборів та алгоритм їх доставки волонтерами. Волонтери забезпечені необхідними засобами захисту: маска, рукавички, дезінфекції.

Створюється база даних підприємств виробників та постачальників дезінфекційних засобів та засобів захисту, ведеться робота щодо забезпечення постачання аптек області захисними масками, засобами дезінфекції.

В оперативному штабі нагадали, що прості засоби захисту (маска, відстань 2 м один від одного) та засоби дезінфекції рятують від зараження небезпечним вірусом COVID-19.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Самоізоляція ефективна це коли закрита квартира, а ключ від неї в хазяїна відсутній. Доступ до житла лише по дзвінку господаря. Це дійсно щось дасть, а так безконтрольна самоізоляція – блеф для оточуючих.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.