Продюсери радіо всіх філій НСТУ занепокоєні згортанням суспільного радіомовлення у регіонах

Продюсери радіо всіх філій НСТУ підготували та підписали відкритого листа керівництву НСТУ щодо скорочення регіонального мовлення Суспільного.

Зокрема у листі йдеться, що колектив продюсерів (лінійних) філій ПАТ «Національної Суспільної Телерадіокомпанії України», відповідальних за радіомовлення у регіонах, і працівники радіо філій ПАТ «НСТУ» занепокоєні згортанням суспільного радіомовлення у регіонах.

«У січні цього року на загальних зборах філій було оголошено про те, що в рамках трансформації замість чотирьох ефірних відрізків загальною тривалістю три години 10 хвилин регіональні радіо матимуть лише два відрізки тривалістю півтори години на добу і лише у будні. У вихідні регіони мовчатимуть взагалі.

Звертаємо вашу увагу, що подібна ситуація мала місце вже двічі, починаючи з 2014 року – спершу мовлення регіональних Fm-радіостанцій було скорочене до чотирьох годин, а згодом, у вересні 2017 року, до трьох годин 10 хвилин на добу.

Регіональні радіо невдовзі можуть зникнути, адже, за словами Дмитра Хоркіна – члена правління ПАТ “НСТУ”, відповідального за платформу радіо, і про це можна прочитати на сайтах Суспільного, регіональне мовлення буде скорочене на 50% у будні і на 100% у вихідні!

В Україні йде війна, в тому числі, інформаційна. Існування регіональних радіо – це політичне і стратегічне питання. Якщо регіональні мовники зникнуть або матимуть мізер часу в ефірі, хто розповідатиме про реформи в державі? Хто буде майданчиком для обговорення суспільно важливих питань? Чи матимуть слухачі і надалі можливість чути культурно-мистецькі і науково-просвітницькі регіональні радіопрограми? Тенденція скорочення регіонального мовлення спостерігається з першого дня роботи Суспільного і донині. Ми маємо побоювання, що надалі радіомовлення в регіонах буде повністю знищене. Адже у законі про Суспільне мовлення немає жодної статті, яка б захищала філії від закриття» – йдеться у зверненні

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Телеканали закодували, а російські транслюються. місцеве мовлення скоротити, а пургу з Київа збільшити. І взагалі кого цікавлять люди, які слухають радіо – бідні, старі, сліпі, каліки, хворі… Їх давно вже списали і грандоїдам з Київа байдуже що вони тут слухають і чи живі ще…!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.