У Кам’янці-Подільському презентують новий освітній сервіс

3 лютого у Кам’янці-Подільському в конференц-залі управління освіти і науки відбудеться презентація нового освітнього сервісу «Відкрита школа», який передбачає моніторинг шкіл України на основі відкритих даних щодо наповненості загальноосвітніх шкіл, їх спеціалізації, геолокації, технічного забезпечення тощо, повідомляє пресслужба міської ради.

Сервіс «Відкрита школа» створений для того, щоби максимально спростити процес вибору закладу загальної середньої освіти, надати ємку інформацію про нього та всі школи за районами міста. Він показує найближчі до заданої користувачем адреси школи на відстані 10 км; інформує про кількість учнів, профілі навчання, гуртки й секції, кількість комп’ютерів для учнів у кабінеті інформатики, наявність Інтернету тощо.

На сьогодні сервіс охоплює вже понад 17 тисяч шкіл по всій Україні. Авторами ідеї проєкту є активісти громадської організації «Інститут успішного міста».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.