На Хмельниччині оновили спроможну мережу закладів “первинки”

Голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет затвердив новий План спроможних мереж надання первинної медичної допомоги Хмельницької області.

Про це зазначено у його розпорядженні від 22 січня.

Таким чином, обласна влада переглянула мережу “первинки”, яка була затверджена у травні 2018 року.

За даними пресслужби Кабміну, у 2020 році в Україні у повному обсязі запрацює Програма медичних гарантій. Але те, наскільки швидко увійдуть у реформу та надаватимуть якісні послуги пацієнтам спеціалізовані заклади у певному регіоні – залежить від місцевої влади.

“Державної субвенції на фінансування закладів спеціалізованої медичної допомоги з II кварталу 2020 року не передбачено. Щоб отримувати державні кошти, всі ці заклади повинні підписати договір з Національною службою здоров’я України. А для цього лікарні повинні бути автономізованими, комп’ютеризованими та підключеними до ЕСОЗ. Місцева влада повинна сприяти цьому, щоб сформувати спроможну мережу закладів охорони здоров’я регіону”, – сказав директор департаменту договірної роботи НСЗУ Андрій Віленський.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.