23-24 січня в рамках спільного проекту Освітнього Центру Верховної Ради України та Програми РАДА «Модельний круг» відбулася низка заходів для хмельницьких школярів гімназії №2 та колегіуму № 16 з метою популяризації діяльності українського парламенту, підвищення обізнаності учнів щодо принципів демократії, структури та функцій Верховної Ради України.
“Будемо використовувати сучасні як відеотехнології, так інтерактивні ігри, залучати їх у форматі гри до розуміння процесу законотворення, державотворення, щоб діти відчули цей дух парламентаризму та краще зрозуміли, що таке парламент, для чого він та як працює”, – розповіла керівник освітнього центру ВР Марина Терещук.
Керівниця Освітнього центру ВРУ Марина Терещук пояснює, що, оскільки депутати представляють наші інтереси, ми повинні з самого малечку усвідомлювати для чого ми їх обираємо, щоб робити правильний вибір усвідомлених громадян.
Попрацювали тренери програми USAID «РАДА» і з помічників нардепів, які представляють Хмельницьку область.
Цінність проекту «Модельний округ», зокрема, в тому, що він запроваджує передові практики і започатковує нові традиції взаємної комунікації між депутатами і громадянами.
Тому тренінг допоміг слухачам розширити знання не тільки про свою роботу, але й про роботу народного депутата. Навіть для досвідченого помічника тут було багато нової і корисної інформації.
Проект допомагає реалізувати цікаві та доцільні до застосування методи комунікації не тільки між народним депутатом і виборцями, а і всередині команди народного депутата, що дозволить покращити роботу в команді, виправити існуючі недоліки та долучити виборців, комунікація з якими була обмежена з якихось причин (наприклад, віддалений населений пункт), не тільки до інформування про діяльність народного депутата, а і до повноцінної співпраці громадян і парламентаря.