Шість хмельницьких шкіл пішли на вимушені “канікули” через ГРВІ

Сьогодні на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке відбулося під головуванням заступника міського голови Анатолія Нестерука, було прийнято рішення призупинити навчальний процес в шести школах Хмельницького.

Освітній процес призупиняють для того, щоб зменшити інтенсивність поширення гострих респіраторних вірусних інфекцій, повідомляє пресслужба міської ради.

Так, від 30 січня навчання призупинено в Хмельницькій гімназії №1, Хмельницькій середній загальноосвітній школі № 18 І-ІІІ ступенів ім. В. Чорновола, навчально-виховному комплексі №10, Хмельницькій середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 25 імені Івана Огієнка, Хмельницькій спеціалізованій школі І ступеня №30, спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 8. Саме в цих закладах зафіксовано високий відсоток захворювань учнів.

Освітній процес буде призупинено наказом Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради.

Як повідомила в.о. директора Департаменту освіти та науки Світлана Губай, рівень невідвідуваності у школах будуть відслідковувати щоденно і, за потреби, призупинятимуть навчальний процес і в інших школах.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.