Через три роки після тендеру “антимонопольники” виписали символічний штраф і “забанили” двох учасників з Хмельницького

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Станкосервіс» (Хмельницький) та ФОП Анатолій Анатолійович Шокур (Хмельницький) загалом на 17 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії шляхом спотворення результатів торгів.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Вказані суб’єкти господарювання у 2017 році узгодили дії під час проведення ВП ХАЕС ДП “НАЕК “Енергоатом” процедури відкритих торгів із закупівлі шампуню одноразового «Ліана». Переможцем відкритих торгів було визнано ФОП Шокура з ціновою пропозицією 178 тис. 230 гривень.

За даними відділення АМК, суб’єкти господарювання в один день завантажили ідентично оформлені документи з одного авторизованого електронного майданчика, з використанням одних IP-адреси та обладнання, яке знаходиться за однією адресою. У тендерних пропозиціях, на бланках, у договорах був зазначений однаковий контактний номер телефону. Протягом трьох етапів електронного аукціону відповідачі не змінювали свої цінові пропозиції, а залишали незмінною первинну пропозицію.

У тендерній пропозиції  ТОВ «Станкосервіс» зазначив ФОП Шокура виробником предмету закупівлі «Шампунь одноразовий Ліана». Між учасниками закупівель існували спільні господарські відносини, зокрема, у вигляді взаємних розрахунків.

Крім цього “антимонопольники” заборонили ТОВ «Станкосервіс» та ФОП Шокуру А.А. брати участь у державних закупівлях протягом 3 років.

Цікавий момент: у вересні 2018 року хмельницькі атомники провели тендер із закупівлі дезактивуючого шампуню. На торги подалося лише двоє учасників – ТОВ «Станкосервіс» та ФОП Шокур А.А. Однак тендерний комітет відхилив обидві пропозиції, зіславшись на пункт 7 частини 1 ст. 17 закону про публічні закупівлі (тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з членом (членами) тендерного комітету, уповноваженою особою (особами) замовника).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.