Хмельниччина використала 99% коштів ДФРР, але окремі території не зуміли освоїти 30 тис. грн і повернули в держбюджет

На 1 січня 2020 року Хмельницька область використала 266,664 млн грн з державного фонду регіонального розвитку, що становить 99,05% від обсягу профінансованих видатків.

Таку інформацію озвучила начальник управління регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації Віра Бригадир на нинішній колегії ОДА.

За рахунок коштів Фонду здійснювалося фінансування 48 об’єктів (у тому числі 1 об’єкт – погашення кредиторської заборгованості). По 35 об’єктах кошти використано у повному обсязі, по 3 – отримано економію на суму 1 млн 353,2 тис. грн, яку повернуто до державного бюджету (1 млн 275,3 тис. грн – реконструкція водогону у смт Дунаївці, 11 млн 998 тис. грн – капітальний ремонт Новоушицького НОК, 65,9 тис. грн – капітальний ремонт будівлі Судилківської ЗОШ у Шепетівському районі).

По 10 об’єктах не використано та повернуто до державного бюджету 1 млн 202,8 тис. грн (618,955 тис. грн. – капітальний ремонт онкологічного диспансеру, 371,1 тис. грн – капітальний ремонт будівлі центру надання адміністративних послуг у селищі Дунаївці, 38,8 тис. грн – будівництво дитячого садка у с. Давидківці Хмельницького району, 35,0 тис. грн – будівництво будинку культури у смт Теофіполь, 32,0 тис. грн – реконструкція мереж водопроводу в мікрорайоні “Лезнево”, м. Хмельницький.

Бригадир також повідомила, що 11 об’єктів планується ввести в експлуатацію у І кварталі 2020 року. Це – парк культури та відпочинку у Деражні (реконструкція та влаштування спортивного сектору); стадіон “Центральний” у Старокостянтинові (реконструкція бігових доріжок; спортивний майданчик зі штучним покриттям для гри у мініфутбол), с. Ружичанка Хмельницького району (будівництво); Летичівський навчально-виховний комплекс № 2 “Загальноосвітня школа I-III ступенів – гімназія” (реконструкція); дитячий садочок, с. Вербка Кам’янець-Подільського району (реконструкція); Новоушицький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1, гімназія” (капітальний ремонт будівлі корпусу № 1);  Чемеровецький навчально-виховний комплекс № 1 “Загальноосвітня школа I-III ступенів, ліцей та міжшкільний навчально-виробничий комбінат” (реконструкція та модернізація приміщень у рамках реалізації концепції “Нова українська школа”); Судилківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шепетівського району (капітальний ремонт будівлі в рамках реалізації концепції “Нова українська школа”); Іванковецький навчально-виховний комплекс Хмельницького району (капітальний ремонт); Кам’янець-Подільська міська поліклініка № 1 (реконструкція приміщення під розміщення лікувального діагностично-консультативного центру та фізіотерапевтичного відділення); організація сортування твердих побутових відходів Волочиським комунальним підприємством “ЖЕК” на території полігону твердих побутових відходів Волочиської міської ради (закупівля сортувальної лінії).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.