У 2019 році падіння промисловості Хмельниччини становило 14,8%

За 2019 рік у Хмельницькій області промислове виробництво скоротилося на 14,8% порівняно з 2018 роком (у 2018 році падіння становило 4,8%).

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

За даними облстату, у добувній промисловості та розробленні кар’єрів випуск продукції зменшився на 2,2% проти 2018р.

У переробній промисловості виробництво продукції зменшилось на 8,9%, у т.ч. у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції – в 2,1 раза, машинобудуванні – на 18,9%, виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів – на 8,9%, металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання, – на 6,8%, виробництві ґумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 3%.

Поряд із цим збільшився випуск продукції у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності – на 2,3%, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 2,1%.

У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря індекс виробництва продукції становив 71,8% в порівнянні з 2018р.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Все йде по плану. Постіндустріальна епоха і кінець епохи бідності. Дякуємо нашому президенту.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.