За останні два роки Хмельницька область заборгувала Укрзалізниці 14 млн грн за перевезення пільговиків

Протягом 2018-2019 років Хмельницька область заборгувала 13,8 млн грн АТ “Укрзалізниця” за перевезення громадян пільгових категорій.

Про це повідомляє т.в.о. міністра інфраструктури Дмитро Абрамович у відповіді на депутатський запит.

Зокрема, за 2018 рік борги становили 7 млн грн (при цьому до місцевих бюджетів Хмельниччини було сплачено 100,5 млн грн податків), за 11 місяців 2019 року – 6,8 млн грн (сума отриманих податків становила 150,5 млн грн з них 65 млн грн податків на землю).

“Згідно зі статетю 91 Бюджетного кодексу, до видатків, що можуть злдійснюватися з місцевих бюджетів, належать видатки на компенсаційні виплати за пільговий проїзд громадян окремих категорій. Однак Укрзалізниця не отримує в повному обсязі з місцевих бюджетів компенсацію витрат, що призводить до збитків… Слід зауважити, що збитки від пасажирських перевезень за 11 місяців 2019 року становили близько 11,8 млрд. грн, у тому числі 6,2 млрд. грн у приміському сполученні”, – заявили в Мінінфраструктури.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.