На Хмельниччині припинено функціонування 47 нелегальних АЗС

В Хмельницькій ОДА провели чергове засідання міжвідомчої регіональної робочої групи зі сприяння у боротьбі із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним, повідомляє пресслужба установи.

Під час засідання, перший заступник голови адміністрації Роман Примуш повідомив, що в області проводиться активна робота по виявленню нелегальних АЗС. Так, в результаті проведеної роботи було перевірено 60 АЗС, на 47 припинено діяльність, 18 з них примусово демонтовано, відкрито 4 адміністративних та 6 кримінальних проваджень. Поряд з цим, вилучено з обігу більше 78 тонн паливно-мастильних матеріалів, а також обладнання на 3 млн. грн.

Окремо учасники наради обговорили питання діяльності в області Smart АЗС. Голова адміністрації Дмитро Габінет доручив членам робочої групи з’ясувати статус функціонування таких заправок і наскільки їхня діяльність відповідає закону.

Також присутні звернули увагу на питання надання дозволів ДАБІ АЗС, які вже отримали ліцензію Державної податкової служби, оскільки є такі випадки, коли більше ніж з 250 ліцензій лише 4 мають дозволи ДАБІ.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.