Законність заготівлі деревини на Хмельниччині відтепер можна перевірити онлайн

Державне агентство лісових ресурсів України запустило пілотний проєкт електронного реєстру лісорубних квитків на заготівлю деревини, повідомляє ДП «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр».

Кожна людина може зайти з комп’ютера чи телефону на сайт LK.UKRFOREST.COM та ознайомитися з переліком лісорубних квитків на заготівлю деревини або перевірити на карті законність здійснення рубок.

Реєстр містить низку опцій, зокрема, можна обрати необхідну область, лісгосп, лісництво, квартал та виділ, систему і тип рубок, їхній статус та період проведення.

У реєстрі станом на 23 січня оприлюднено інформацію про 41,6 тис. виданих дозвільних квитків на заготівлю деревини. Розроблено онлайн-карту рубок, яка також працює в пілотному режимі і поширюється на шістнадцять областей – Чернігівську, Полтавську, Рівненську, Київську, Волинську, Тернопільську, Закарпатську, Житомирську, Сумську, Миколаївську, Вінницьку, Херсонську, Черкаську, Одеську, Дніпропетровську, Хмельницьку та Новоайдарське ЛМГ Луганського ОУЛМГ.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. ДАЙ БОГ НАШОМУ ТЕЛЯТІ ВРВКА З’ЇСТИ …

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.