Правоохоронці виявили махінації з будівництвом хмельницького ТЦ “Лакшері” та продажем у ньому нежитлових приміщень

Слідчі Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області проводять розслідування щодо неправомірних дій службових осіб ТОВ «Маркетон», ТОВ «Лакшері ТЦ», ПП «А-Лекс» та управління ДАБІ в Хмельницькій області під час виготовлення та реєстрації документів з будівництва торгівельного центру з офісними приміщеннями “Лакшері” на Проскурівська, 74А у Хмельницькому.

Торговельний центр Luxury збудований поблизу залізничних колій у районі залізничного вокзалу. Фото з відкритих джерел

Про це свідчать дані з судового реєстру.

За даними досудового розслідування, посадові особи ТОВ «Маркетон», ТОВ «Лакшері ТЦ», ПП «А-Лекс» внесли завідомо неправдиві відомості до повідомлень про початок виконання будівельних робіт та декларацій про готовність до експлуатації об`єкта, а саме торгівельного центру з офісними приміщеннями Luxury на вул. Проскурівська, 74А, які в подальшому подали до управління ДАБІ в Хмельницькій області.

Зокрема у вказаних документах зазначено неправдиві відомості про здійснення ФОП авторського нагляду за вказаним об`єктом і виготовлення проектно-технічної документації на його будівництво, здійснення авторського нагляду за будівництвом об`єкту іншого ФОП, а також про сплату пайового внеску у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Хмельницького.

Під час допиту згадані ФОПи підтвердили слідству, що не мають жодного стосунку до будівництва цього об`єкту і не надавали будь-яких пов`язаних з цим робіт та послуг.

Окрім того, виявлено заборгованість з сплати пайової участі до бюджету міста на суму 529 тис. 526 грн.

Надалі вищевказані документи з внесеними неправдивими відомостями до них були зареєстровані в управлінні ДАБІ в Хмельницькій області та на підставі них здійснено та здійснюється незаконна державна реєстрація права власності на об`єкти нерухомого майна в торгівельному центрі з офісними приміщеннями «Лакшері».

Разом з тим, наразі всі документи декларативного характеру щодо будівництва ТЦ «Лакшері» скасовані управлінням ДАБІ в Хмельницькій області і проведення будь-якої реєстрації права власності на приміщення розташовані у ньому є незаконними.

Попри це, як з’ясували правоохоронці, директор та засновник ТОВ «Маркетон», ТОВ «Лакшері ТЦ», ПП «А-Лекс» в незаконний спосіб, ввівши до списку інвесторів ТОВ «Лакшері ТЦ» свою матір, зареєстрував за нею право власності на приміщення, розташовані на 4 та 5 поверхах вказаного об`єкту, які не були введені в експлуатацію. Реєстраційні дії проведені підконтрольними державними реєстраторами Олешинської та Лісовогринівецької сільських рад.

В подальшому незаконно набуті приміщення №32/1, 33 та 34 підприємець зі своєю матір`ю реалізували двом особам, не повідомивши їх про обмеження щодо використання майна, зокрема, відсутності факту введення його в експлуатацію.

Слідство зареєструвало відповідне кримінальне провадження за ч.1 ст.366, (“Службове підроблення”) ч.2 ст. 364 КК України (“Зловживання службовим становищем”).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.