Президент відзначив державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України ряд подолян

Президент Володимир Зеленський відзначив подолян  державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України. Зокрема:

Ворону Людмилу Михайлівну – директора підприємства “М.В.К.”, м.Хмельницький, нагороджено орденом княгині Ольги ІІІ ступеня,

Юхимович Оксані Антонівні – учительці Навчально-наукового комплексу № 10 м.Хмельницького, присвоєно звання «Заслужений вчитель України»,

Кушніренку Василю Дмитровичу – налагоджувальникові колійних машин та механізмів виробничого підрозділу “Хмельницька дистанція колії” регіональної філії “Південно-Західна залізниця”, присвоєно звання «Заслужений працівник транспорту України»,

Демчук Лілі Яківні – начальникові відділу Департаменту охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації, присвоєно звання «Заслужений лікар України».

Демчук Лілія Яківна, згідно поданої декларації, є дружиною головного лікаря Хмельницької обласної психіатричної лікарні №1 Демчука Володимира Миколайовича, який, у свою чергу, є братом Стефанчук Світлани Миколаївни, матері двох народних депутатів від Хмельниччини Стефанчука Руслана та Стефанчука Миколи.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 17

 1. І премії будуть… між достойними розіграли…. от клоунада…… особливо Демчук….

 2. ЗЕЛЕНІ перед виборами казали що кумовства небуде.

 3. А може справді достойні люди, ну чого ви відразу кусатись.

 4. молодці Стефанчуки, все в сім’ю, все в сім’ю

 5. Стефанчук старший второй раз в зашкваре.

 6. А шо таке зашквар ???

 7. Хто там в сім’ї Стефанчуків ще не заслужений? Їхня мама? Яке там наступне свято, щоб їй пошвидше вручили то звання? Огидино від тої зелені

 8. Знову Світлану Стефанчук обійшло звання заслуженої. Вона єдина в цій сім’ї лишилась без “державного визначення”. Але то ненадовго, коли обидва сини в парламенті. То шо Миколка та Русланчик приберегли подарунок до 8-го березня?

 9. Злодіів нагороджує що зробила Ворона для Украіни що іі нагородили. Пизьдець Украіні.

 10. Завжди знав, що такі звання в наші державі нічого не значать. Тепер ще більше переконався. Вся сім’я Стефів і навіть далека – дядьки, тітки, якісь там вже у третьому коліні родичі вже мають заслужених, от тільки перед ким вони так вислужились?

 11. Ще тещу треба нагородити бо бере з нього гроші за київську квартиру і верховна рада платить.

 12. Це рознарядка прийшла зверху, тому знайшли таку собі Ворону та й нагородили. Це ймовірно родичка директора продовольчого ринку.

 13. Нагороди роздають своїм оце повна срамота

 14. Звання заслуженого – це не просто медалька на груди і грамота. Це +20% до зарплати. І для родички Стефанчуків це маленький бонус у вигляді +50 тис грн на рік. Дрібниця, а приємно! Цікаво, за які такі заслуги, окрім родинних зв’язків, така “честь” для родички?

 15. Ой, як же вони футболки та сорочки дряпали на грудях, аби тіко пролізти до кармушки. Влізли. І п…ть , як і папередніки! Власть закінчиться, а надбавочки до зарплат і пенсій лишаться. Та хто ж рахує ті бюджетні копійки, які тягнуть у нас з кишені?

 16. Чого всі новини про будь-які нагороди людей на цьому порталі супроводжується лайкою та прокльонами. Просто наша національна тварина ЖАБА не дає людям спокійно жити. Я б взагалі відмінив всі нагороди, бо вони псують настрій тим, хто їх не отримує.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.