Лауреатами премії Якова Гальчевського «За подвижництво у державотворенні» стали два хмельничанина

За багаторічною традицією громадський комітет Всеукраїнської премії ім. Якова Гальчевського «За подвижництво у державотворенні» напередодні Дня Соборності України називає її лауреатів за минулий рік.

Як і в минулі роки до цієї знаменної дати нашого історичного календаря члени комітету шляхом рейтингового голосування визначили переможців премії у номінаціях, які охоплюють різні сфери державотворчої діяльності, залишаючи незмінним основний критерій оцінки справ своїх лауреатів у їх послідовному і незаперечному україноцентризмі та в подвижницькому служінні українській ідеї.

– у номінації «За публіцистичну діяльність» – публіциста, політика Василя Овсієнка, журналіста Андрія Мацейка;

– у номінації «За дослідницьку культурологічну діяльність» – історика Віктора Адамського;

« Кожен цьогорічний лауреат премії, на глибоке переконання членів нашого комітету, у своєму творчому, науковому, суспільно-політичному та громадському активі, зокрема, за минулий рік має напрацювання, які гідні найвищих відзнак нашої суспільності,- прокоментував це рішення комітету його голова, письменник Богдан Теленько. – Проте ми добре усвідомлюємо, що й до нас виникають певні запитання щодо критеріїв оцінки їх діяльності. Та знаю напевно, що усі ми разом під егідою премії ім. Якова Гальчевського вже багато років поспіль робимо дуже потрібну справу, повертаючи з історичного небуття багато достойних постатей нашої минувшини, утверджуючи українські національні пріоритети в усіх царинах вітчизняного державотворення, зрозуміло, кожен по-своєму у тих сферах, які обрав у власному житті».

Довідково. Премія імені Якова Гальчевського «За подвижництво у державотворенні» була заснована 1995 року за ініціативою письменника, журналіста і громадського діяча Богдана Теленька Хмельницькою обласною організацією Української Республіканської партії та редколегією її тодішньої газети «Час». Напередодні Дня Соборності 1995 року вони визначили перших лауреатів премії. Ними стали стали Левко Лук’яненко та Іван Коляска.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.