Суспільного мовника UA:Поділля чекає чергове скорочення

Правління Національної суспільної телерадіокомпанії України планує упродовж 2020 року змінити роботу філій. Це стосуватиметься концепцій, контенту, штатного розпису і міжрегіональної співпраці, повідомляє «Детектор медіа».

Як стало відомо виданню з власних джерел, із Центральної дирекції НСТУ у філії направлено новий штатний розпис, у якому зазначено на 44% менше штатних одиниць, ніж сьогодні працює у регіонах (1950). Тобто у філіях будуть скорочення до половини працівників.

Член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Микола Чернотицький, який відповідає за адміністративно-господарський напрям і регіональний розвиток, підтвердив майбутні скорочення штату.

За його словами, послідовні зміни у філіях будуть спрямовані насамперед на те, щоб глядач бачив якісні програми.

«З точки зору глядача регіонального каналу – байдуже, хто виготовив програму: наш штатний працівник, чи це був аутсорс. Глядача цікавить якість цієї програми. А з точки зору управлінської, ми навпаки оптимізуємо роботу, адже платимо за конкретний продукт, замовляємо конкретну якість виробництва.

Нова концепція передбачає, що штатні працівники виготовлятимуть обов’язковий регулярний контент за трьома принципами. «Одні для всіх» – коли одна філія самостійно виробляє програмний продукт для спільної міжрегіональної платформи, і його використовують всі інші. «Всі для всіх» – коли всі філії разом виробляють спільний програмний продукт. Це до прикладу буде нове ранкове шоу. «Самі для себе» – це коли кожна філія виробляє власний продукт, який транслюється лише в її регіоні. До такого контенту належать, наприклад, новини, локальні інформаційні програми, які не можуть виготовлятись на аутсорсі. Весь цей контент продовжать робити штатні працівники» – зазначив Микола Чернотицький.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Давай аутсорс !!!

  2. Пора разгонять дармоедов.

  3. Дякуйте, хлопці й дівчата, Таньці Колісніченко. Ця профура вас і закопає.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.