«Аероклуб Хмельницький»: об’єднуємо людей, яких пов’язує любов до неба та жага до пригод

З літа минулого року хмельничани отримали можливість оглянути місто з висоти пташиного польоту, скориставшись послугами ГО «Аероклуб Хмельницький», яка здійснює екскурсійні польоти над обласним центром. Аероклуб базується на території КП «Аеропорт Хмельницький», директор якого Валерій Сорока очікує, що завдяки розвитку малої авіації аеропорт почне заробляти гроші. «Вперше за 15 років ми надали майданчик для «Аероклубу Хмельницький». Таким чином 50 відсотків орендної плати вже сплатили до обласного бюджету. Звісно, це мало, але це лише старт» – зазначив чиновник.

На сайті аероклубу вказано, що «основною метою створення клубу є об’єднання однодумців, людей, яких пов’язує любов до неба, жага до пригод, інтерес до вивчення авіаційної техніки. Ми намагаємось створити місце, де ви можете не лише орендувати, чи зберігати літаки та гелікоптери. У нас любителі та новачки зустрінуться з досвідченими пілотами, професіоналами своєї справи. Найголовніше – спілкування, обмін досвідом та втілення мрій наших однодумців».

НГП поспілкувався з ентузіастом льотної справи та засновником Хмельницького аероклубу, підприємцем Воловим Олегом Володимировичем, який розповів з чого все розпочалось.

– Олеже Володимировичу, ви підприємець. Раніше до авіації не мали  ніякого стосунку. Коли та як виникло бажання придбати літак та здійнятися  у небо?

– Зацікавився малою авіацією десь близько півтора роки тому. Перше знайомство відбулося, власне, через ютуб-канал Володимира Васильєва («Записки пилота»- ред). Він, на мою думку, є головним пропагандистом малої авіації і, вважаю, що посередництвом своїх відеороликів, багатьох залучив до неї. Я не став виключенням.

Розумієте, авіація для мене, як і для більшості із нас, завжди видавалась чимось далеким, надзвичайно дорогим, нездійсненим. Однак Володимир Васильєв це спростував.

Переглянувши цілий ряд відеоматеріалів, вирішив зустрітися з їх автором – Володимиром Васильєвим на Житомирському аеродромі. Познайомився з людьми, з діяльністю аероклубу, піднявся декілька разів у небо. З тих пір й «захворів» авіацією та прийняв рішення вивчитись на пілота, отримати свідоцтво приватного пілота (ліцензія приватного пілота літака PPL (А) – це найкращий варіант для бажаючих самостійно управляти літаком для свого власного задоволення і за особистої необхідності. PPL (А) дозволяє літати в одномоторному літаку відповідно до правил візуального польоту VFR (Visual Flight Rules) – ред). Курс навчання включає у себе близько 150 годин теоретичного навчання та 48 годин польотів.

Хмельницький аероклуб працює трішки більше півроку і уже є люди, котрі проходять навчання на приватного пілота та розглядають можливість купівлі літаків. А, взагалі, створення аероклубу у Хмельницькому було для мене скоріше вимушеною мірою, оскільки я вже мав свідоцтво та купив літак, а зберігати і обслуговувати його можливо було лише там, де вже були подібні клуби – у Вінниці, чи Житомирі. Однак, окрім цілком практичної мети, хотілося літати, ділитися емоціями та згуртувати довкола цього людей, котрим авіація також до душі.

На сьогодні в Хмельницькому аероклубі уже є чотири літаки, що говорить про те, що ідеї малої авіації популярні серед хмельничан.

– Як працює аероклуб, адже, мабуть, обслуговування літаків обходиться не дешево?

– Обслуговування приватних літаків малої авіації у чомусь схоже на обслуговування автомобіля. На певну кількість польотних годин літак проходить сервіс, а всі поточні роботи, як то заміна масла тощо, можна провести самостійно. Однак частину робіт можуть провести лише сертифіковані майстри, котрі пройшли відповідне навчання та стажування за кордоном. Для України цей напрямок новий, проте ми активно включенні в його розвиток.

Взагалі, робота хмельницького аероклубу – це робота виключно ентузіастів своєї справи, це допомога людей, котрі бажають літати та отримувати від цього захоплення. Адже діяльність аероклубу передбачає сплату оренди землі аеропорту, утримання ангарів, охорону тощо. До речі, злітно-посадкову смугу ми утримуємо самостійно, оскільки в бюджеті не це коштів не передбачено.

Комунальне підприємство «Хмельницький аеропорт» сьогодні, на жаль, обмежено в ресурсах і, відповідно, можливостях. А для того, щоб до тебе прилітали, чи, взагалі, літали самостійно потрібне певне обслуговування, сервіс. Тобто, якщо хочеш літати, потрібно залатати ямки. Ми намагаємось утримувати все в належному стані, тому й до нас прилітають у гості з інших аероклубів.

– Скільки коштує літак та його обслуговування?

– Взагалі, літаки мають іноді навіть по два-три власника. Маленький літак коштує від 10 до 30 тисяч доларів, що й не так вже й дорого. Ці літаки, звичайно, не нові, однак такого поняття як «беушний» в авіації взагалі не існує, оскільки вони всі проходять необхідні регламентні роботи відповідно до нальоту годин, кожен літак раз на рік проходить інспекцію. Все досить строго та впорядковано.

Слід зазначити, що хоча й літак коштує в рази дешевше деяких авто, його утримання – не дешеве задоволення.

– Чи багато бажаючих відчути відчуття польоту?

– Після того, як люди дізнались про існування нашого аероклубу, з’явились бажаючі на власному досвіді відчути, що таке політ на малому літаку, подивитись на місто та його околиці з висоти пташиного польоту. Звичайно, ми йдемо на зустріч таким людям. Будь який політ має певну затратну частину, тому для бажаючих вартість однієї хвилини польоту складає орієнтовно 100 гривень. Політ над містом коштуватиме близько 2000 гривень. Це ніщо у порівняні з емоціями, котрі отримуєш. До речі, відсотків 70 людей, котрі приходять до нас з проханням політати, ніколи не літали на жодному літаку взагалі. Для них перший політ приносить масу емоцій.

Взагалі, для бажаючих побачити Поділля з висоти пташиного польоту у нас є цікавий та надзвичайно насичений маршрут до фортець Кам’янця-Подільського та Хотина та далі вздовж русла Дністра облітаємо усі живописні туристичні місця. По часу він триває орієнтовно півтори години.

– Яке майбутнє у ГО «Аероклуб Хмельницький»?

– Хмельницький аероклуб – це рух ентузіастів. Ми прагнемо літати та надаємо бажаючим відчути чарівне відчуття польоту. Звичайно, літак, як і автомобіль, потрібно заправити, підтримувати належний технічний стан, тому польоти коштують певну суму грошей. Але це не комерція, а рух, у першу чергу, ентузіастів льотної справи. До речі, аероклуби у всьому світі існують саме за таким принципом.

Наш аероклуб має хороші перспективи розвитку, збільшується кількість однодумців, два пілоти проходять навчання, розвиваємо інфраструктуру, плануємо будувати ангари для зберігання та обслуговування техніки.

Впевнений, що кількість прихильників авіаційної техніки та льотної справи щороку збільшуватиметься, як і кількість літаків на летовищі.

Незалежний громадський портал

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Здраствуйте,скільки коштує курс навчання на пілота?І отримання сертефікату?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.