В обласній Службі автодору заявили, що після зміни керівника, прийшли нові технології

З приходом нового начальника Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області Василя Гордєєва на дорожню мережу області прийшли і нові технології.

Таку інформацію поширила пресслужба дорожньої організації.

Так, на замовлення Служби автодоріг працівниками ДП “Дорожній контроль якості” провели роботи з моніторингу якості збудованих та відремонтованих об’єктів, які знаходяться на гарантійних термінах на ділянці автомобільної дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка, км 219+600 – км 252+170.

Під час моніторингу проведено оцінку рівності верхнього шару за міжнародним індексом IRI та високоточне відео-сканування покриття для виявлення наявності дефектів. Надалі, такі роботи передбачається проводити двічі на рік (до та після зимового періоду) для накопичення показників та аналізу їх зміни у часі з чіткою локалізацією.

У разі виявлення дефектів, що потребують негайної ліквідації на основі даних системи моніторингу буде проводитись претензійна робота до підрядника для усунення недоліків.

Комплексна мобільна лабораторія розроблена на замовлення ДП «Дорожній контроль якості» українськими підприємствами ТОВ «ЕМСС» та ТОВ «RadialTec» за участі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

Як писав НГП, з третього січня виконувачам обов’язків начальника Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області призначно Василя Гордєєва. Протягом останніх двох років він очолював Хмельницьке представництво державного підприємства «Науково-технічний центр «Дорожній контроль якості».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Ще ті піз,,,,,,,,ли…. а два роки він зо робив ??? а зараз враз проствітління прийшло… і нові технології.. лише зараз… а попередники крадії були …. жах….стид … в наші області найгірші дороги….. ніби інша країна….

  2. Ідіоти, велосипед придумали задовго до вас! Мене абсолютно не цікавить ЯК ви їх робите, мене цікавить лише кінцевий результат: де дороги ???

  3. НУ-НУ

  4. Ага! все по новому! Нові дивани в коридорах, нові тендерні правила! дивись Васьок, за все треба нести відповідальність!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.