Причиною недотримання термінів здачі амбулаторій сімейної медицини є низький рівень відповідальності підрядників – ОДА

Вчора у Хмельницькій ОДА провели робочу нараду з представниками підрядних організації, що виконують роботи з будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини за програмою Президента України “Доступна медицина” в області.

Представники будівельників, що були запрошені на нараду, наразі не завершили будівельні роботи по 8 об’єктах будівництва, хоча зобов’язувалися виконати їх що кінця 2019 року, інформує Хмельницька ОДА.

Це Зяньковецька, Балинська, Рахнівська  (підрядна організація ПВКФ “Західно-Українська будівельна компанія), Сокиринецька, Вільховецька (ПП “Магістраль Буд Україна”), Перегінська, Розсошанська (ТОВ “Технобудконструктив”) та Котелянська АЗПСМ (ТзОВ “ХАРДІФАСТ”).

Як зазначив заступник голови облдержадміністрації Сергій Ткачук, з цього переліку для недотримання термінів здачі  об’єктивна причина є лише по Котелянській амбулаторії, оскільки під час закладення фундаменту було виявлено невідоме поховання, через що будівельні роботи відчутно загальмувалися. Щодо решти амбулаторій посадовець назвав головною причиною невиконання умов договорів низький рівень відповідальності підрядників.

“Ви самостійно вирішили взяти участь у тендері і добровільно взяли на себе зобов’язання. Обласна адміністрація із свого боку виконала усе, що мала,  усіляко вам сприяла, ви вчасно отримували кошти за виконання тих чи інших робіт. Тому очікую, що ви активізуєтеся і завершите будівництво амбулаторій, адже їх відкриття чекають сотні мешканців навколишніх сіл. В іншому випадку ми будемо змушені вжити до вас відповідних заходів,” – наголосив заступник голови ОДА.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

 1. Ооо!!! Ти диви!!! Обізвався король відкатів? Сірожа, твоя фірма юкк паринери разом з твоїм другом колєсніком зі служби єдиного замовника поімєла всіх підрядників на відкати. Так шо не тренди там про добровільність. Пройшли лише ті, хто вам відкашляв по 60 тисяч з об’єкту.

 2. Вчасно виплачували гроші? Завались і не тренди!!! Постійні затримки по розрахункам! Вчасно приходили кошти тільки тим, хто носив відкати Колесніку!!! Ми досі чекаємо! Ти думаєш, що сховаєшся під зеленими?! Нуну! Заява вже фінінспекцію написана! Чекай гостей, партньор!

 3. Схємщік Гереги прижився при зелених. Буде збирати кошти з бюджету на заставу для слуг на місцеві вибори. Круговорот бабла. А най би цим ідіотам руки всохли…

 4. Сам ткачук провів тендери, сам відкат взяв, а тепер не знає, як впливати на підрядників. На що дивиться його друг габінет!!!! Ткачук габінета так саме підставить, як і Лозового. Ткачук і відкат це одне і те саме.

 5. І як таких перевертнів, як цей ткачук тільки земля носить?
  І не бояться ні тюрми ні прокльонів людських.
  Скотиняка!

 6. Ну якщо Кабінет,особисто вже почав “налагоджувати”,відносини з АЗС,то походу Лукомська,вже свою частку занесла.
  Пенсіонерів і пільговиків покращення нєєєєєзаюаром!

 7. Габінет,звільни Лукомську!
  Вона ще при Ядусі прийшла!
  Її люструвати потрібно!!!
  Її схеми вже поперек горла людям стоять!
  Не прогнись ,зроби аудит!!!!

 8. Поцілуй мене в сраку.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.