Після бесіди з СБУ власник готелю Шепетівки принипив ретрансляцію російських телеканалів

Представник Національної ради та співробітники Управління служби безпеки України в Хмельницькій області припинили ретрансляцію семи обмежених до показу російських телеканалів в одному з готельно-ресторанних комплексів Шепетівки.

Про це повідомляється на сайті Національної ради.

Зазначається, що що в готельно-ресторанному комплексі зафіксували ретрансляцію каналів: «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР-Планета», «Россия-24», «Russia Today TV» (RTTV), «Союз» (Православная телекомпания «Союз»), TBN («Телерадиосеть Благих Новостей»), ТНТ. Ці програми приймалися за допомогою супутникової антени.

Після проведення роз’яснювальної бесіди з власником готельно-ресторанного комплексу ретрансляцію зазначених телепрограм у цьому закладі припинено.

Наголошується, що спільна робота представника Національної ради у Хмельницькій області та обласного Управління СБУ щодо захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки триватиме й далі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. я в шоці від того чим займається СБУ

  2. А я надивився російських каналів і тепер у мене поїхав дах

  3. Хай поговорять ще з тими, хто шифрує українські канали. А оставляє московські. І хто літає літаком Медведчука через Москву.

  4. Их служба и апасна, и трудна.

  5. Гестапо трудится не покладая рук…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.