Кремлівський реванш чи звичайна крадіжка?

Симчишин знову пошив у дурні хмельничан і свободівців!

Сьогодні в місті чомусь забули, що був собі такий чолов’яга, з «іменем якого йшли на смерть герої новітньої доби». Як так сталося, що сьогоднішній черговий ювілей Степана Бандери, чомусь, залишився поза увагою широкої громадськості Хмельницького? Рік тому – урочистості, фаейри, гучномовці, слова сповненні звитяжної любові до «Великого Провідника Народу України». Олександр Симчишин – тоді ще «народний мер» і Віталій Діденко – тоді ще «народний кандидат» запевнили хмельничан, особливо мешканців проспекту Бандери, що «впорядкують дикоє болото, а в багнюку вколупають обеліска – жертві комунізма». Доказом серйозності їх намірів стали: за комунальні гроші, було привезено і освячено чималу каменюку, покладено трішки бруківки, встромлено в грунт кілька рахітичних паростків та створено благодійний фонд з відповідною головною метою.

Вибори пройшли, і фіаско Віталія Діденко, в якості протеже Олександра Симчишина, визначило справжній хід речей. Мантри кишенькових соціологів про те, що нинішній міський голова має понад 80% «народної любові» не справдились. Нині теж співають, але не справдяться і нинішні. Судіть самі: пам’ятника – нема, сквера – теж, і все це, чомусь, нагадує законсервований будівельний майданчик. Доля грошей: «на вироблення проектної документації», «благодійні внески» та інших «супутніх витрат» – не відома. Чому «наймолодший свободівський мер» рік тому обіцяв городянам та однопартійцям увічнити звитяжний образ героя України і збрехав? Чи може він більше не бажає бути українським націонал-патріотом і «свободівцем»? Газета, яка раніше виходила під брендом Хмельницької «ВО Свобода» нині виходить під хештегом команди Симчишина, пам’ятника Бандері – нема. Мер все частіше забуває вдягати вишиванку…

Коли Олександр Симчишин зрозумів, що в місті Хмельницькому існують цінності більші за нього, він кардинально змінив своє ставлення до бюджетних витрат на «групу підтримки». Без якісного «столичного лоббі» він для міста перетворився з «двигуна» на «гальма». Кілька «алкотрешних фестивалів» для носіїв «народної любові» (більшість з яких ще не голосує за віковим обмеженням) та мають схильність в темряві «мітити» пляж фекальними масами, було проведено з мінімальними видатками – аби «своїх підгодувати». Про це свідчать намагання деяких «драйв-лайнерів» підмінити якісні музику та тексти метросексуальною манерою вдягатись і не більше. Дешево та сердито. Саме за цим принципом і було проведено день міста, коли виносні афіші моно театру КУТ, оздоблені пофарбованим будівельним сміттям – назвали урочистими арт-інсталяціями. Про це розповіли відповідні пояснювальні папірці, однак, на щастя, зайве легко деінсталювати і повернути афішам первинний вигляд.

Тих, хто не зможе стати ефективним знаряддям «відмивочних авантюр» – Олександр Симчишин виштовхнув на «дальню орбіту» та фактично позбавив засобів до існування. Тотальна «економія» не обминула і життєво важливих комунальних аспектів міста. Недофінансування ремонту  доріг, бруківки та тротуарів, особливо в цю пору року, очевидна – місто виглядає жалюгідно. Звісно, обіцянки ще лунають, але прірва між гаслами і дійсністю глибшає.

Секвенція бюджетів, в яких діючий особисто не зацікавлений, пряме свідчення мером  певних накопиченнь, які в подальшому планує взяти в якості «відступних» для продовження кар’єри професійного зрадника на столичних просторах.

Максим Моргун

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 38

 1. Обпірився вже ,,свободівський мер,, і не бажає на партію заробляти.
  Своя сорочка ближче до тіла, а ці побратими лиш клопоту завдають.
  Мабуть незабаром розлучення не минуче.

  • Ви думаете що Тягнибакс, Пупс та інші негідники, так просто злізуть з картавого. Це ж живі гроші та можливості прибутку на сотні відсотків.

 2. Останні місяці Сема в мьякому кріслі

 3. Стаття,висмоктана і насмоктана з пальця.Симчишин найкращий мер,при якому місто ожило.

  • Бюджетне фінансування ще не відкрито, так що не рви жопу відпрацьовуючи зарплату картатого, за рахунок платників податків.

  • Що там ожило?? Зробив пару фонтанів, на яких вкрали побратими гроші. Побудован садочок! І що з того, якщо це зроблено за гроші людей!!! Після децентралізації їх в бюджеті стало в рази більше.

   • Ти експерт диванний,є докази про крадіжку бюджетних коштів,пиши заяву в прокуратуру або ДБР,нєхер сидіти на унітаз і всіляку хрєнь слинити.

 4. Так…. треба поставити цьому покидькові пам”ятник.. щоб він і коти, яких той задушив,….. і у формі фашиській… із філіжанкою кави,.. яку та сволота пила у таборі… і взагалі той героя був у нашому місті…. і він просто герой і боровся .. ??? і росту вірного 150 см…. більше не дотягнув…. САЛА УКРАЇНІ…

 5. Нечиста сила той Бандера той не дивно що у нього стільки посіпак

 6. Що до Симчишина, то він гарний мер! Сьогодні ремонтуються дороги, розбудовується інфрастуктура міста, не все миттєво можна зробити, так їх треба ртимати в тонусі, щоб не зажерлись. А загалом, який керівник ще коли всім догодив?

  • А при попередніх що не робилося? Чи ти тільки приїхав не давно?

   • А ну,ти місцевий недоробок, перелічи хоча б п’ять досягнень Мельника і Приступи,що вони зробили для міста?

    • Степан, хуторський ущербний хохляк. Наприклад при Мельнику провели другу нитку Чернелівського водогону!!! Це ціле місто, стало майже без перебійно користуватися водою!!!! Ремонти робилися, школи утеплювалися, теплозбереження.Коштів, таких як в Симчишина після децентралізації, в Мельника навіть близько не було. А яке стратегічне питання для міста вирішилося при Симчишину( Садочок, дороги, фонтани- це завдяки децентралізації наявність коштів)

     • Підземна вода в Чернелівці через три, максимум -чотири, роки вичерпається і всі хмельничани виздихають від спраги

 7. Сама Свобода потухла. До виборів вони радикальні націоналісти, а після виборів соціал-ліберали, які нічого не роблять для формування національної свідомості підшефного населення. Rock-buh – це не патріотичний вишкіл населення, це рок-бух. Вся “патріотична” риторика партійного активу зводилася до шельмування попередньої влади країни, що і повернулося бумерангом самій Свободі на виборах. Як результат – повне фіаско в Хмельницькому. Свобода – це не бандерівці. Максимум – петлюрівці, які просрали країну в 20-х, так само як і свободівський електорат який в більшості своїй перейшов до Слуги народа.

  Всі їхні заслуги і Симчишина в тому числі – це заслуги децентралізації попередньої влади, що дало змогу місцевим бюджетам накопичувати більше коштів, а не їхні особисті. Все. Свобода – це невдалий прототип Слуги народу, який залишиться на смітнику історії. А бруківку кладуть не лише в Хмельницькому. В десятку кращих міст входять Київ, Львів, Вінниця, Житомир, Луцьк, Чернівці, де мери – не свободівці.

 8. Свобода – це плуги!

 9. Яку нитку,що ти мелеш?
  Які школи утеплювались?
  Чудо анонімне ти з якої дирки виповзло?
  Ваш Мельник,всіх кинув і спригнув і ВР.
  А твою нитку залишив незакінченою.

  • Степан ти або невіглас який нічого не знає або свідомо брешеш. Хмельницький багато років будувало багато людей, він зявився не в пустому полі. Ти не цінуєш працю людей, твою теж не будуть цінувати. Може тобі 12 років? Тоді зрозуиміло.

   • Степан розумово відсталий посіпака шайки Картавого. Теж не омене його карма.

 10. А де ж ділися красилівські сволодці герої-бендерівці федченко, білевич, які так запекло організовували походи в кабінети окремих керівників, примушуючи їх писати заяви на звільнення? Обісралися і вже смердячими засранцями втесалися на службу іншим. Тож при зустрічах плюйте їм в дебільські морди

 11. Кожному сволотівцю по персональному кілку в зад!

 12. Як на мене, то Сммчишин найкращий мер,які тільки були в Хмельницькому.Маю велику надію що Хмельничани оберуть його на другий термін!

 13. Приступа збодував “новий” міст! Без якого місто просто “сталоб”.
  А ваш “картавий” лише косметичними ремонтами займається, а не стратегічним розвитком міста…

  • При Приступі міст. Стратегічний для логістики цілого міста!!!! При Чекмані почалася будуватися ринки, завдяки яким місто розвилося та зьявилися робочі місця,підприємці. При Мельнику друга нитка Чернилівського водогону…. Кто памятає- перебої з водою були через день… Всі ці обьєкти коштували величезних зусиль, коштів.. А що Картавий.. Що він стратегічного зробив для міста… Хрен моржовий…

 14. Симчишин найкращий мер!

 15. За суперечками про Симчишина забули про особу автора пасквіля Максима Моргуна. Поцікавтеся спочатку цією істотою – ким воно було в житті, чим заробляє на прожиття, чию сраку вилизує сьогодні?

 16. Моргуняку за сраку и на гиляку

 17. На моргуна, взагалі не варто звертати увагу!
  Це прищерблена істота, яку потрібно впіймати і пару пальців зламати,що б дурню всіляку не писав.
  Падлюка, живе в Хмельницькому і добре живе,але скотиняці все не так!

  • Степан коли спіймаеш та почнеш пальці ломати, тільки не кричи “Мама визивай ментов”

 18. Скажіть на скількох прийомах громадян за рік воно було?(на 2!)
  Воно закрилося в кабінеті і др….че, вони вся шайка така!
  Люди це повинні бачити (очковтиратильство вилазе на зовні!!!) !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.