У Габінета оголосили боротьбу нелегальним АЗС і гральним закладам

Голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет провів зустріч із керівниками силових структур, ГУ ДФС та ГУ ДСНС у Хмельницькій області щодо активізації роботи з припинення незаконної діяльності автозаправних станцій.

Як повідомляє пресслужба ОДА, існує ряд питань, що мають бути враховані при організації роботи із ліквідації нелегальної торгівлі підакцизними товарами, пов’язані із вилученням пального, обладнання, яке експлуатується на АЗС, транспортних засобів. Особливу увагу Габінет звернув на питання забезпечення безпечності цих об’єктів для навколишнього оточення як в процесі проведення демонтажу, так і після цього.

Заступник голови облдержадміністрації Сергій Ткачук також звернув увагу на необхідність активізації інформаційно-просвітницької роботи із аграріями та пасажирськими перевізниками щодо реєстрації ліцензій на наявні у них склади пального, оскільки з 1 січня 2020 року вступають у дію нові законодавчі норми, згідно яких за незаконне зберігання великих обсягів пального передбачаються серйозні штрафні санкції.

Окрім того, вирішено було запустити про облдержадміністрації “гарячу” телефонну лінію, куди небайдужі громадяни матимуть можливість надати інформацію про розташування незаконних автозаправних станцій.

Як зауважив Дмитро Габінет, на “гарячу” лінію прийматимуть не тільки повідомлення про нелегальні АЗС, а  й, наприклад, про роботу незаконних гральних закладів. Цей канал комунікації дозволить оперативно збирати інформацію про правопорушення та ефективніше реагувати на такі випадки.

Як писав НГП, 20 грудня Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області провело масштабне відпрацювання, у ході якого перевірили 155 гральних закладів. Після чого ці заклади припинили роботу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

  1. А де пан Байдич ? Щось не видно його за столом.

  2. Хохоле, доторкнись до лоба, чи не перегрівся

  3. Закрили? Позалвплювали вивіски і далі працюють. А що з валютчиками? Борються?

  4. Так як корней з вирубкою лісу боровся

  5. Клоун

  6. Краще б Лукомську переміг!

  7. Містечкова провінційна мафія всйо порішає. Будуть доїти лохів далі. З того начальства, що на фото сидять у кабінеті, напевно половині капали на карман ті брудні гроші,

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.