Війна гральному бізнесу: як минув перший день після заборони у Хмельницькій області

У п’ятницю, 20 грудня Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні ухвалив розпорядження щодо протидії гральному бізнесу. Згідно з цим документом, Національна поліція спільно з Державною фіскальною службою повинні забезпечити вжиття заходів до припинення функціонування розповсюджувачів лотерей.

“Постанова Кабміну нам диктує, що всі гральні клуби, лотереї та ігральні заклади повинні бути зачиненими. Вимагаю від Нацполіції до 16 години 20 грудня, відповідно до постанови КМУ припинити функціонування гральних закладів”, – наголосив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час селекторної наради.

На вечір 20 грудня сайт Нацполіції відрапортував: поліцейські припинили діяльність майже 5300 гральних закладів і вилучили обладнання приблизно на 50 мільйонів гривень.

Як стало відомо “Незалежному громадському порталу” з джерел у поліції, станом на 12 годину дня 21 грудня на території Хмельницького припинена діяльність усіх гральних закладів під вивісками “державних лотерей”, а також букмекерських контор на кшталт “Парі-матч” і “Фаворит”. Орієнтовно це близько 60 закладів.

“У частині з них вчора були проведені обшуки та вилучено обладнення”, – підтвердив співрозмовник.

За даними місцевого видання “Вдало”, у Кам’янці-Подільському в авральному порядку почали закриватися гральні заклади. Власники та орендарі приміщень також проводять демонтаж банерів та рекламних вивісок гральних закладів.

Начальник Кам’янець-Подільського міського відділу поліції Юрій Білянський заявив, що в місті не зафіксовано діяльності гральних закладів під виглядом лотерей.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області у суботу близько 13.00 опублікував зведені дані про те, що працівники управління стратегічних розслідувань спільно з колегами з Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області провели масштабне відпрацювання, у ході якого перевірили 155 гральних закладів.

“На цей момент жоден гральний заклад на Хмельниччині не функціонує. Обладнання, яке використовувалось для здійснення грального бізнесу, вивезене з приміщень. Спільно з органами місцевої влади проведений демонтаж вивісок, відповідної зовнішньої реклами, прибрані всі інформаційні стенди, які інформували про діяльність закладів. Мобільні групи продовжують проводити превентивні заходи щодо запобігання відновленню роботи гральних закладів. Також усі екіпажі поліції охорони, управління патрульної поліції, які заступають на службу, групи реагування патрульної поліції у районах націлені на моніторинг та контроль ситуації у цій сфері”, – запевнив начальник поліції області Анатолій Щадило.

Поліцейські звертаються до всіх громадян: якщо ви бачите, що такі заклади функціонують, повідомляйте про це на лінію 102. 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Не вірю! Це показуха, все вернеться на круги своя!

  2. Популістське рішення, яке криміналізує ігорний бізнес.

  3. “Начальник Кам’янець-Подільського міського відділу поліції Юрій Білянський заявив, що в місті не зафіксовано діяльності гральних закладів під виглядом лотерей.”
    Хоча у першоджерелі у тексті зазначено його слово “сьогодні”
    виходить що взагалі не фіксували і не фіксують)))

  4. У мене питання, а валютчики у нас дозволені?

  5. Валютчики не дозволені, але через зелень для полісменів вони невидимі.

  6. В заголовку помилка. Має бути „як минув 2565-й день після заборони”.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.