Після кількарічної боротьби 14 соток на Озерній таки відвели під сквер

Депутати Хмельницької міської ради підтримали рішення про надання в постійне користування комунальному підприємству по зеленому будівництву і благоустрою міста земельної ділянки площею 0,14 га з цільовим призначенням під сквер.

За це проголосувала більшість обранців на позачерговій сесії ради 24 грудня.

Нагадаємо, що у 2017 році хмельницька влада не продовжлила договір оренди цієї земельної ділянки для приватного підприємства «Лазуріт».

У липні 2018 року виконком скасував містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на вул. Панаса Мирного, 37/1, що в мікрорайоні Озерна, видані ПП “Лазуріт”.

За словами директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Олександра Чорнієвича, приватне підприємство “Лазуріт” допустило порушення законодавства через наявність кількох містобудівних умов та обмежень на забудову однієї земельної ділянки. Спочатку на земельній ділянці площею 14 соток планувалося зведення 6-ти поверхового будинку, а у підсумку – мала “вирости” 10-поверхівка з вбудовано-прибудованими магазинами продовольчих та непродовольчих товарів та аптекою.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ПП “Лазуріт” створено 1995 року з пропискою у Хмельницькому. Його директором і засновником виступає хмельничанка Наталія Коваленко.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Нарешті і на Озерній буде сквер, де мешканці зможуть файно проводити своє дозвілля.

    • Навіщо він!? Краще добудуйте школу! На Озерній скоро ліс забудують – краще б його берегли. а не находили причини для списування і відмивання коштів!

  2. Степан, досить!! Ти вже перевиконав план по жополизанню на 200%. На тебе теж карма мародерів вже розповсюджуеться. Десь скоро їбане тебе.

  3. Сквер на 14-ти сотках ))) Это ж какому дятлу такое в голову стукнуло… наверное сосна. Или уже не на чём мыть ((

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.