Результати виборів до 4 ОТГ Хмельниччини: “Слуга народу” взяла двох голів і більшість мандатів у Сахновецькій тергромаді

Партія “Слуга народу” виборола крісла двох із чотирьох сільських голів в ОТГ Хмельниччини на перших місцевих виборах, які відбулися 22 грудня.

Про це “Незалежному громадському порталу” стало відомо з власних джерел.

Зокрема, головами Заслучненської сільської громади Красилівського району і Сахновецької сільської громади Ізяславського району стали висуванці від “Слуги народу”. Крім цього, у Сахновецькій ОТГ “слуги” отримали тотальну перевагу – 10 із 14 мандатів. Решту депутатських крісел поділили представники “Батьківщини” (2 мандата) і самовисуванці (2).

У Заслучненській ОТГ “слуги” матимуть лише 4 депутати із 14-ти. По п’ять місць взяли ВО “Батьківщина” і самовисуванці.

Аналогічна картина склалася у Плесенській сільській громаді Шепетівського району: 4 обранці від “Слуги народу” і по 5 – від ВО “Батьківщина” і самовисуванців. Сільським головою обрано самовисуванця.

У Сахновецькій сільській ОТГ Старокостянтинівського району 5 мандатів відійшло “Слузі народу”, стільки ж в активі мають самовисуванці. ВО “Батьківщина” задовольнилася трьома депутаськими кріслами і посадою сільського голови.

Як писав НГП, Сахновецька ОТГ Ізяславського району і Плесенська ОТГ Шепетівського району не відповідають основним показникам спроможності за методикою Мінрегіону.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. “Зокрема, головами Заслучненської сільської громади Красилівського району і Сахновецької сільської громади Ізяславського району стали висуванцівід “Слугинароду”. ” У “Сахновецькій сільській ОТГ Старокостянтинівського району 5 мандатів відійшло “Слузі народу”, стільки ж в активі мають самовисуванці. ВО “Батьківщина” задовольнилася трьома депутаськими кріслами і посадою сільського голови” Запитання : То від якої політсили обрано сахновнцького сільськогот голову ? Адже дані абзаци взаемовиключають один одного

 2. Отже е 2 Сахнівські ОТГ : Старконівська і Ізяславська

 3. Нажаль українці люблять лизнути сраку начальнику, владі, а коли її не буде то обісрати по повній. Не навчились ми ще обирати кращих, а не тих хто при владі і поганий вже. Якщо не має кого обирати то краще не йти. хоч своя совість буде чиста.

 4. Свобода пройобує вибори. Красавчики!

 5. Слава Богу малоклітнянська головиха не пройшла, хоч з всіх сил старалася Терлецька пропихнути свою подругу на цей пост.

  • Що обоє вони нахапали – на весь вік вистачить і їм і їхнім праправнукам, якщл вони навіть ніде на роботу не захочуть влаштовуватись.

 6. Зе,вже пів року сцить в обличчя,а народ дибільний,за божу росу сприймає.
  Нація зомбоящиків тупорилих!

 7. Танька заколотила вибори в Заслучнянську ОТГ і програла, так буває… Паша собутильник з Великих Зозулинець оказався хитріший…

 8. Але ж вона залишиться СТАРОСТИХОЮ і шури-мури з Галькою будуть продожуватись.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.