На Хмельниччині відкрито шість кримінальних проваджень за фактом зайняття гральним бізнесом

Правоохоронці Хмельницької області розпочато досудове розслідування у шести кримінальних проваджень за фактами вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст. 203-2 КК України (зайняття гральним бізнесом).

Про це повідомляє пресслужба прокуратури області.

В межах вказаних кримінальних проваджень, у координації та взаємодії працівників прокуратури і слідчих територіальних підрозділів поліції Головного управління Національної поліції в області, викрито підпільні гральні заклади у містах Старокостянтинів, Красилів, Кам’янець-Подільський та Хмельницький.

У ході санкціонованих обшуків, проведених у приміщеннях, де незаконно організовано гральний бізнес, виявлено 57 системних блоків, флеш-накопичувачі, технічну документацію та грошові кошти. Предмети, які використовувались у злочинній діяльності, вилучено.

Проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів, а також вживаються заходи для встановлення осіб, причетних до вчинення вказаних злочинів.

З метою забезпечення збереження речових доказів та подальшого проведення відповідних експертиз, до суду скеровано клопотання про накладення на вилучене майно арешту.

Як писав НГП, за даними поліції області, станом на 21 грудня жоден гральний заклад на Хмельниччині не функціонує.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Начувайтесь прибиральниці та бухгалтери. Бариги отримають по заслугах.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.