Лабазюк просить прем’єра не включати Олешинську і Шаровечівську ОТГ до складу Хмельницької міської тергромади

Народний депутат з 188 округу Сергій Лабазюк зазначив, що ще 6 грудня зареєстрував запит до прем’єра Олексія Гончарука та голови Хмельницької ОДА Дмитра Габінета з вимогою не включати Олешинську та Шаровечівську об’єднані територіальні громади до складу Хмельницької міської ОТГ, а залишити їх самостійними.

Про це він написав у “Фейсбуці”.

“Адже ці громади були утворені, відповідно до закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад» згідно Методики формування спроможних територіальних громад та не давали згоди на “переоб’єднання”, – сказав він.

При цьому обранець наголосив, що депутатські запити мають бути оголошені головуючим в залі засідань Верховної Ради та проголосовані народними депутатами. Однак сьогодні відбулось останнє пленарне засідання цього року, але черга до оголошення його запитів так і не дійшла.

“Тому, щоб не гаяти час, я відправляю ці документи через інший механізм – депутатські звернення”, – додав Лабазюк.

Як писав НГП, 29 листопада керівництво Хмельницької облдержадміністрації представило новий проєкт перспективного плану Хмельницької області, який передбачає утворення на території області 58 об’єднаних територіальних громад, а не 62-х, як це передбачалось раніше. Найбільш суттєві зміни пропонується внести по Кам’янець-Подільському, Старокостянтинівському та Хмельницькому районах.

У цьому проєкті Хмельницька міська ОТГ включає у себе Олешинську і Шаровечківську сільські ОТГ, а також Давидковецьку, Копистинську, Бахматовецьку, Пархомовецьку, Пироговецьку, Масівецьку і Богдановецьку сільські ради Хмельницького району.

Більше на цю тему читайте у публікації “Незалежного громадського порталу” “Об’єднання у турборежимі“.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

 1. Лобзік ті ОТГ нині сам контролює

 2. Як просить?
  Хоча б на коліна встав?
  Він на пєдіка схожий!
  Я про прємєра!
  В.В.Гончарук нормальний мужик!
  Уважуха до нього!

  • Гончарук В.В.,той що заступник М.Г.,крутий чувак.
   Я захоплююсь, його принциповістю!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.