Турборежим в дії – Габінет дав добро на створення Орининської сільської ОТГ, яка згуртувалася за тиждень

Голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет затвердив висновок на відповідність Конституції та законам України проєктів рішень щодо добровільного об’єднання трьох сільських рад Кам’янець-Подільського району в  Орининську ОТГ.

Про це свідчить його розпорядження від 6 грудня.

До складу нової тергромади ввійшли Орининська, Підпилип’янська, Приворотська сільські ради з селами Оринин, Ріпинці, Теклівка, Підпилип’я, Подоляни, Привороття, Кізя, Адамівка, Добровілля.

Усі необхідні сесійні рішення місцеві ради підготували за тиждень. Стартував процес з розпорядження Орининського сільського голови від 14 листопада про утворення спільної робочої групи з підготовки проєктів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад. І 21 листопада його фіналізували три сільські ради, проголосувавши за об’єднання.

Як писав НГП, у новому проєкті перспективного плану формування територій громад Хмельниччини, який подано на затвердження в Кабмін, обласна робоча група відобразила таке бачення щодо створення ОТГ у Кам’янець-Подільському районі: Староушицьку селищну, Китайгородську, Гуменецьку, Орининську, Слобідко-Кульчієвецьку, Жванецьку та Кам’янець-Подільської міської ОТГ.

Орининська сільська ОТГ мала складатися з 6 сільських рад. Крім названих Орининської, Підпилип’янської, Приворотської, мали додатися Шустовецька, Кадиївська і Заліська перша.

Загалом, проєкт змін передбачає утворення на території Хмельницької області 58 об’єднаних територіальних громад, а не 62-х, як це передбачалось раніше. Найбільш суттєві зміни пропонується внести по Кам’янець-Подільському, Старокостянтинівському та Хмельницькому районах.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.