Мешканці Колибаївської ОТГ перекривали дорогу на знак протесту проти приєднання до Кам’янця

Мешканці Колибаївської сільської об’єднаної територіальної громади перекривали дорогу на знак протесту проти приєднання до міста Кам’янець-Подільський.

“Відповідь селян тим чиновникам, які “малюють” громади, керуючись власним баченням, незважаючи на думки інших.
Не здивуюся, якщо з понеділка свою позицію будуть відстоювати жителі інших населених пунктів, яких без їхньої згоди приєднали, бо так комусь заманулося… Шкода, що в нас єдиний шлях бути почутим – це перекриття автошляхів”, – написала у
“Фейсбуці” Наталія Яцемірська.

Крім цього, 28 листопада депутати Колибаївської ОТГ на позачерговій сесії звернулися до президента, Голови Верховної Ради, міністра Мінрегіону, в якому висловили заперечення проти входження до складу майбутньої Кам’янець-Подільської міської ОТГ.

“В разі необхідності укрупнення громад депутати (100%) та більшість жителів Колибаївської ОТГ не заперечують щодо приєднання об’єднаної територіальної громади до Жванецької ОТГ”, – сказано у зверненні.

Як писав НГП, 26 листопада на засіданні міжвідомчої обласної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою нардеп-мажоритарник від “Слуги народу” Ігор Марчук заявив, що до Кам’янець-Подільської міської ОТГ можуть ввійти Колибаївська ОТГ і Зіньковецька сільська рада, що стане “маневром для міста з подальшого розвитку його інфраструктури”. Ідею нардепа підтримала більшість робочої групи.

Більше на цю тему читайте у публікації “Незалежного громадського порталу” “Об’єднання у турборежимі“.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. В робочі дні перекривати ніхто не буде , бо ж треба їхати на роботу/навчання до міста, а в неділю не зранку ,а після базару якраз нормально, можна поперекривати)

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.