Захист депутата Харкавого намагався оскаржити передачу справи до Антикорупційного суду, але безуспішно

Хмельницький апеляційний суд відмовив у відкритті провадження за апеляційною скаргою захисника Михайла Даниленка, який виступав в інтересах обвинуваченого депутата обласної ради Миколи Харкавого.

Про це свідчить ухвала суду від 23 жовтня.

Адвокат обранця не погодився з ухвалою Хмельницького міськрайонного суду від 17 вересня, якою справу Харкавого за клопотанням прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури передано на розгляд до Вищого антикорупційного суду.

Водночас апеляційний суд, відмовляючи у відкритті провадження, зазначив, що немає підстав видати ухвалу про визначення підсудності справи, оскільки це не передбачено ст. 392 КПК.

Нагадаємо, що детективи НАБУ 13 травня 2017 року зареєстрували кримінальне провадження за фактом отримання неправомірної вигоди депутатом Хмельницької обласної ради-заступником голови однієї з постійно діючих комісій. За версією слідства, депутат облради «за винагороду» в розмірі 50 тис. дол. обіцяв сприяти поновленню контракту з директором комунального закладу освіти та фінансуванню капітальних видатків зазначеного закладу в розмірі понад 20 млн грн, зокрема задля будівництва спортивної зали.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Невже засудять ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.