Депутата Хмельницької облради судитиме колегія, в яку входить голова Вищого антикорупційного суду

Вищий антикорупційний суд призначив на 21 жовтня відкрите підготовче засідання у справі депутата Хмельницької обласної ради від фракції “За конкретні справи” Миколи Харкавого.

Про це свідчить ухвала суду від 9 жовтня.

Для розгляду цього кримінального провадження сформована “трійка” суддів на чолі з головуючою Тетяною Гавриленко та суддями-учасниками Катериною Сікорою і Оленою Танасевич. Остання є головою Вищого антикорупційного суду.

Як відомо, 17 вересня колегія Хмельницького міськрайонного суду винесла ухвалу про передачу до Вищого антикорупційного суду кримінального провадження за обвинуваченням депутата Миколи Харкавого за ч.2 ст.15 ч.4 ст.190, ч.4 ст.27 ч.2 ст.15 ч.4 ст. 369 КК України.

Нагадаємо, що детективи НАБУ 13 травня 2017 року зареєстрували кримінальне провадження за фактом отримання неправомірної вигоди депутатом Хмельницької обласної ради-заступником голови однієї з постійно діючих комісій. За версією слідства, депутат облради «за винагороду» в розмірі 50 тис. дол. обіцяв сприяти поновленню контракту з директором комунального закладу освіти та фінансуванню капітальних видатків зазначеного закладу в розмірі понад 20 млн грн, зокрема задля будівництва спортивної зали.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Бідолага цей Харкавий …

  2. Пора хорька в номер к Пашинскому отправлять.

  3. Конкретно пішли герегівські бабки

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.