Справу депутата облради Харкавого передали до Вищого антикорупційного суду

Сьогодні колегія Хмельницького міськрайонного суду винесла ухвалу про передачу до Вищого антикорупційного суду кримінального провадження за обвинуваченням депутата Хмельницької обласної ради від партії “За конкретні справи” Миколи Харкавого за ч.2 ст.15 ч.4 ст.190, ч.4 ст.27 ч.2 ст.15 ч.4 ст. 369 КК України.

Фото НГП

“…кримінальні провадження щодо злочинів, віднесених цим кодексом до підсудності Вищого антикорупційного суду, судовий розгляд у судах першої та апеляційної інстанцій, яких не закінчено до дня початку роботи Вищого антикорупційного суду (5 вересня 2019 року – НГП), передаються до Вищого антикорупційного суду. Станом на 17 вересня розгляд кримінального провадження (у справі Харкавого – НГП) не закінчено”, – сказано в ухвалі хмельницького суду.

Нагадаємо, що детективи НАБУ 13 травня 2017 року зареєстрували кримінальне провадження за фактом отримання неправомірної вигоди депутатом Хмельницької обласної ради-заступником голови однієї з постійно діючих комісій. За версією слідства, депутат облради «за винагороду» в розмірі 50 тис. дол. обіцяв сприяти поновленню контракту з директором комунального закладу освіти та фінансуванню капітальних видатків зазначеного закладу в розмірі понад 20 млн грн, зокрема задля будівництва спортивної зали.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 27

 1. Мабуть його чекає зона. Поки не пізно треба бронювати місце десь в Райківцях.

  • Будьте далекоглядні, потурбуйтесь про своє майбутнє, ЗИЗА – забронюйте собі місце у нас, не зволікайте. Ваша енергія знаходиться там, де знаходяться Ваші думки. Як приємно, що в цей прекрасний вечір Ви своїми думками про нас і з нами, а ми – з Вами. З нетерпінням чекаємо на Вас. Ваші Райківці.

  • Крім цього, Зізо, тебе чекає й твоя тінь, оглянись, вона йде за тобою, деколи забігає поперед тебе)) і ти думаєш, що це ти біжиш, але ні, це не ти, це твоя тінь, на зону і в Райківці проситься теж твоя тінь мабуть)) тож бійся тіні своєї, Зізо))

 2. Цікаво, а що курять чи вживають автори так званих «новин» – про факт якогось отримання кимось чогось 13 травня 2017 року??? І при чому тут згаданий в заголовку статті депутат? Себе і викладену інформацію на адекватність та достовірність, або хоча б якийсь зв’язок, у авторів не було бажання перевірити перед тим, як поширювати цю абсолютну нісенітницю? Якщо ви цитуєте ухвалу суду, то не полінуйтеся – перевірте дані, хоча б для себе, в тому числі свої статті, в яких ви щось «нагадуєте» читачам. Там стільки варіантів, версій та інтерпретацій, що відразу виникає припущення, що автори вживають щось прострочене. Чітко прослідковується галюциногенний ефект.)))))

 3. Посадят гниду

  • Згідна, гниду Козлову давно пора посадити!

   • І замовників цієї сфабрикованої справи, разом з аферисткою Козловою і організаторами, її дружбанами-ментами, настав час вивести на чисту воду і посадити!

 4. Шановні колеги! Справді, ви бачите білку? Якого вона кольору?? Всі дружно, тільки дружно, друзі, далеко не йдіть, а прямо зараз заходьте на сайт Хмельницької облради, в архів новин за травень 2017 року. Далі дивіться вказану вами дату якихось подій і фактів – 13 травня 2017 року, як ви озвучуєте і стверджуєте, а потім співставте цю сенсаційну дату з подіями, що відбувались за безпосередньої участі депутата Харкавого в облраді. Який й не здогадується про ваші фантазії, працюючи в комісії облради та готуючись в той самий час до сесії облради. Особливо яскравим був виступ депутата ще пізніше, на сесії облради 24 травня 2017 року, коли він чітко і предметно задавав запитання тодішньому голові ОДА Корнійчуку, в той час як він шукав собі п‘ятого кутка, звітуючи за трибуною, не зумівши зв‘язати до купи й 2 слова. Не губернатор, а тупак рідкісний.)))Рекомендую перегляд діалогу Харкавого з губернатором-ідіотом на каналі YouTube, сесія Хмельницької облради від 24.05.2017 року. Загадка зацікавленій аудиторії: то де був депутат Харкавий в травні 2017 року, в тому числі 13 травня? Які додаткові версії, крім білої гарячки, що спостерігається в авторів статті НГП, можете запропонувати для нагадування читачам? Читайте буквар і куріть бамбук, шановні колеги, є всі шанси, що вам розвидниться!

 5. Все харкавый или спать а то скоро ники закончатся

  • )))))Толька…рюмка водки на столе, ветер плачет за окном)))) Ты тоже плачешь? Так, ты кто? ЗИЗА или Петро? В смысле ники закончатся? Ты во всем такой слабак? Давай сейчас придумаем тебе ники, ты главное закусывай и не тухни! Значит так, смотри, только для тебя, Толька… Цветочек Аленький, Одуванчик (пускай будет Одуван, так солиднее), Змей Горыныч, Петушок, Лунтик, Конь педальный (вот это как раз для тебя, это очень крутой ник, это практически гиперлуп)

 6. Коли за Картавого візьмуться?

  • А за тебе логопеди брались? Шо ж ти такий великий бовдур, а букви не вимовляєш. Заправляй-но штани в носки і тули до логопеда.

   • Іван, замість голови має барабан.

    • О, то ти ще й з музикальним нахилом. Нічого, нахили бувають різні. Тільки май совість, хоч не співай, танцюй. Берись до танцю! Давай, малий, руки в боки і вперед! І не забувай про логопеда, систематично.

     • О, я бачу що не просто барабан, а дирявий

     • Чуєш ти, нещастя диряве, тули бігом, подалі, а то будеш грати зараз на трубі! Не плутайся під ногами.

  • Анонм, заскоц по долозі до мене! Зду, Андій Палубій!

 7. Доброго ранку!)) Бажаю якнайшвидшого завершення цієї замовної справи та виправдання невинуватого!

 8. Нехай Харкавий пройде поліграф, якщо він чесний, білий та пухнастий.

  • А Ви нехай би може окуліста пройшли?, бо депутат Харкавий, як видно на фото, не білий і не пухнастий.)) Русявий, гарний чоловік.

 9. Нары ждут хорька!

  • Абрам, ах ты негодяй! Ты наших миленьких хорьков на нары отправить решил? Домой не возвращайся! Сам на нары, слышишь меня? Пускай теперь они тебя ждут!

   • Да будет так!, присоединяюсь к движению против живодёра Абрама!

  • Абрам – збочинець!)

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.