На Хмельниччині судитимуть керівника підприємства, який привласнив 400 тис. грн, виділених з бюджету на ремонт доріг

Головне управління Національної поліції в області виявило факт привласнення бюджетних коштів, виділених на проведення ремонту доріг місцевого значення.

Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Відповідно до договорів підряду, укладених між приватним підприємством та сільською радою, суб’єкт господарювання в межах договірної ціни у розмірі понад 1,7 млн грн взяв на себе зобов’язання виконати поточний ремонт доріг у двох селах Старокостянтинівського району. Однак, не виконавши усіх ремонтних робіт у повному обсязі, підрядник склав завідомо неправдиві акти про їх проведення.

Шляхом завищення обсягів виконаних робіт, він заволодів бюджетними коштами на суму близько 400 тис. грн.

За результатами досудового розслідування зібрано достатню кількість доказів для оголошення особі про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 2, 4 ст. 191 (заволодіння чужим майном, яке було ввірене особі, вчинене у великих розмірах), ч. 1, ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) та ч. 1 ст. 209 (легалізація доходів, одержаних злочинним шляхом) КК України.

Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні направлено для розгляду до Старокостянтинівського районного суду.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.