Депутати від “Слуги народу” проігнорували форум аграріїв Хмельниччини

В суботу, 28 вересня у Хмельницькому пройшов форум аграріїв Хмельницької області «За рідну землю». Більше 70 найбільш поважних представників агросфери з усіх районів області зібралися для обговорення земельної реформи та урядового проекту закону про обіг с/г земель.

У роботі форуму взяли участь т.в.о. голови Хмельницької облдержадміністрації Володимир Кальніченко, голова Хмельницької облради Михайло Загородний та народний депутат України Сергій Лабазюк (самовисунець). Але жоден з запрошених на форум народних депутатів України, що входять до фракції «Слуга народу», на форум так і не з’явився.

«Ми заздалегідь запрошували на форум 8 депутатів від «Слуги народу» – більшість з них в цей день була в місті. Проте жоден з них не схотів приділити навіть 5 хвилин і почути думку аграріїв стосовно ринку землі. Форум тривав три години, проте жоден представник «Слуг народу» до нас так і не завітав», – розповів співорганізатор форуму, член правління ВАР Ігор Гай.

За результатами обговорення, учасники форуму ухвалили звернення до Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів України з трьома основними умовами:

– відкликати урядовий законопроект про обіг земель сільськогосподарського призначення як такий, що не відповідає національним інтересам;

– розпочати розробку нового законопроекту про обіг земель із широким залученням аграріїв та представників громадськості;

– ініціювати проведення всеукраїнського референдуму стосовно обговорення питання ринку землі.

Також під час форуму аграрії подарували народному депутату України Сергію Лабазюку скляні капсули із землею з усіх районів Хмельницької області.

«Ми підготували такі набори для усіх народних депутатів, але «Слуги народу» чомусь не з’явились. Мабуть, не хотіли почути нашу думку. Ці капсули – символ рідної землі, про яку потрібно завжди пам’ятати і яку необхідно захищати. Нардепи повинні захищати її у парламенті, а ми будемо захищати її тут», – розповів представник ВАР Сергій Іващук.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Що аграрії, що депутати – бидло бидлом.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.