«Батьківщина» вимагає референдум щодо землі і подає відповідні законопроєкти, – Юлія Тимошенко

«Батьківщина» вимагає референдум щодо землі і подає відповідні законопроєкти.

Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко на пресконференції.

Вона повідомила, що відповідно до положень внесеного урядом законопроєкту про ринок землі, право купувати сільськогосподарські угіддя отримають не лише українці, а й особи з подвійним громадянством, а також «українські підприємства».

Юлія Тимошенко нагадала, що площа сільськогосподарських земель в Україні складає 42 мільйони гектарів, – а це 72% усієї території України.

«Цей законопроєкт передбачає, що під час війни, окупації, анексії – можна просто продати з молотка 72% території України, і далеко не своїм фермерам і аграріям. Якщо цей закон буде ухвалений в парламенті і такий дозвіл іноземцям купувати українську сільськогосподарську землю стане реальністю, це буде означати новітню колонізацію України», – заявила Юлія Тимошенко.

Вона застерегла президента Володимира Зеленського від «трагічної помилки» і нагадала про положення його програми про здійснення «народовладдя через референдуми».

«Питання розпродажу території України іноземцям – це якраз і є найважливіше питання, дозвіл на яке треба запитати у народу України. Чи готовий народ України розпродати свою територію під час війни? І чи готовий народ України віддати прибуток, який народжує наша земля, іноземним великим монопольним корпораціям?» – сказала лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко повідомила, що вже сім обласних рад ухвалили звернення до президента і парламенту з вимогою зупинити відкриття ринку землі, і ця хвиля набирає обертів.

Лідер партії нагадала, що команда «Батьківщини» виступає категорично проти продажу сільськогосподарської землі України.

Політична реклама.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. Жулька решила напомнить о себе?

 2. Ні для того Зеля прийшов до влади, що б їй це вдалося. Спочатку усі землі по смішній ціні скупить Беня, а потім закон змінять (дозволять продавати іноземцям) і він усе з великим гешефтом перепродасть Абрамам з Ізраїлю. І буде у нас справжній Нью-Ізраіль.

 3. Яким боком міські жителі до землі?
  Їм цікаво чи можуть пожилі люди продати пай аби зробити операцію на очах.
  Нехай Юля за власний рахунок проводить референдум.

  • Чому вона має це робити? Зеленський сам підписався на це у своїй передвиборчій програмі. Хай тепер відповідає за свої слова

 4. Зелепукам піздно пити Борожомі. Ворюги вже скупають гривні щоб по пару областей кріпаків відхватити. А дебілоїди намагаються думаюти, щого це курс гривні виріс.

 5. Слухайте свого Зе, продайте землю і смакуйте сосульками!

 6. Продовжити мараторій на продадж землі.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.