Новий очільник поліції назвав найпоширеніші злочини на Хмельниччині

Новий очільник Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Анатолій Щадило провів детальний аналіз оперативної обстановки в області з метою розробки подальшої стратегії боротьби із найпоширенішими в регіоні видами злочинів.

“В результаті ретельно аналізу ситуації я дійшов висновку, що найбільшою проблемою Хмельниччини є майнові злочини. Звичайно, ми спостерігаємо суттєве зниження їх кількості у порівнянні з минулими роками, але, все ж, на загальному фоні криміногенної обстановки в області різного роду крадіжок майна громадян все ще дуже багато. Щоб було зрозуміліше, скажу, що 58,8% зі всіх кримінальних злочинів, які реєструє поліція Хмельницької області, — це саме майнові злочини, коли злодії посягають на майно громадян. І сьогодні під час робочої наради я зорієнтував весь особовий склад на боротьбу з цим видом злочинів. Незабаром у нас почнеться масштабне відпрацювання, спрямоване як на профілактику крадіжок, так і на розкриття вчинених раніше злочинів. Основні зусилля оперативних служб поліції планую зосередити саме на цьому напрямку роботи”, – цитує головного поліціянта сектор комунікації.

Найчастіше вчиняють крадіжки з приватних будинків у денний час, коли господарі перебувають на роботі, а діти навчаються. Проникають до помешкань шляхом віджиму пластикових вікон, підбору ключа або зламу серцевини замка.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Незабаром все злодии уедут в отпуск. Спасибо, что предупредил.

  2. Как скучно, ничего не меняется: крадут, брешут …, а народ с удовольствием слизывает лапшу со своих ушей.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.