Фракція ВО “Свобода” у Хмельницькій міськраді отримила нового депутата

Офіційне посвідчення сьогодні вручили депутату від ВО «Свобода» Роману Цимбалюку, який став депутатом у зв’язку із смертю свого однопартійця Сергія Королюка.

Як повідомляє прес-служба міської ради, Цимбалюк був наступним у партійному списку за результатами виборів до місцевої ради, що відбулись у 2015 році. Зараз він працює директором міського комунального підприємства «Муніципальна дружина». Цю посаду Роман Цимбалюк обіймає з лютого минулого року.

З 2006 до 2015 року був фізичною особою-підприємцем, а з 2008 до 2018-го – працював охоронцем у Хмельницьких магістральних електричних мережах. Вищу освіту зі спеціальності «економіка підприємства» здобув у Хмельницькому економічному університеті.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. Патріотично налаштований охоронець.

 2. Немає в яке г…о залізти, то вступив в ,,свободу,,

 3. В Хмельницькій Свободі немає толковий і розумний людей сьогодні. Декілька років назад були ще декілька нормальний хлопців, але і вони сьогодні в інших партіях. Пішли з того болота. Майбутнього в Свободі немає!!!

 4. Як виключення з нормальних і толкових наш мер. Поважаю та ціную як і 75-80% Хмельничан.

  • Точно 75-80% бажають поміняти цю сволотівську владу разом з мером який наживається на хмельничанах – Ганьба!!!

  • Щоб тобі пожиттєво тількі такі чесні та толкові люди зустрічаються.

 5. Меєр, це ти сам про себе.
  Проходили.

 6. А вместо кого данный пан заехал?

 7. ЧЕРГОВІ МІСЦЕВІ ВИБОРИ
  25 жовтня 2015 року

  ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
  Хмельницької області

  ПОСТАНОВА
  м.Хмельницький

  « 18 » вересня 2019 року 19 годин 30 хвилин №__

  Про заміщення депутата Хмельницької міської ради

  І.
  До Хмельницької міської виборчої комісії Хмельницької області 06 вересня 2019 року надійшов лист від Хмельницької міської ради № 01.21.33 за підписом секретаря міської ради пана М.Кривака, в якому повідомляється, що повноваження депутата Хмельницької міської ради 7 скликання Королюка Сергія Петровича достроково припинилися у зв’язку із його смертю.
  Статтею 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» передбачено, що повноваження депутата місцевої ради припиняються достроково за наявності підстав, засвідчених офіційними документами, без прийняття рішення відповідної ради у разі, зокрема, його смерті.
  За змістом статті 90 Закону України «Про місцеві вибори» у разі якщо депутат, який обирався в багатомандатному виборчому окрузі, достроково припинив повноваження або його повноваження достроково припинені на підставах і в порядку, передбачених Конституцією та законами України, за рішенням територіальної виборчої комісії обраним депутатом визнається наступний за черговістю кандидат у депутати від місцевої організації партії.

  ІІ.
  До Хмельницької міської виборчої комісії Хмельницької області «12» вересня 2019 року надійшла заява кандидата в депутати Хмельницької міської ради у багатомандатному виборчому окрузі на чергових місцевих виборах 25 жовтня 2015 року Мельника Олександра Володимировича, включеного до виборчого списку Хмельницької міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» під № 13, про відмову від балотування та скасування його реєстрації кандидатом у депутати Хмельницької міської ради у багатомандатному виборчому окрузі від цієї партії.
  Розглянувши зазначену заяву, Хмельницька міська виборча комісія встановила.
  Відповідною Постановою Хмельницької міської виборчої комісії Хмельницької області зареєстровано кандидатів у депутати Хмельницької міської ради, включених до виборчого списку Хмельницької міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» у багатомандатному виборчому окрузі на чергових місцевих виборах 25 жовтня 2015 року, зокрема Мельника Олександра Володимировича, включеного до вказаного виборчого списку під № 13.
  Згідно з частиною першою статті 1 Закону України “Про місцеві вибори” Комісія та її члени зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією України, зазначеним та іншими законами України.
  Відповідно до статті 71 Конституції України вибори до органів державної влади та органів місцевого самоврядування є вільними і відбуваються на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування.
  Частиною першою статті 2 Закону України “Про місцеві вибори” (далі – Закон) передбачено, що місцеві вибори є вільними та відбуваються на основі гарантованого Конституцією та цим Законом загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування.
  Згідно з частиною шостою статті 3 Закону будь-які прямі чи непрямі привілеї чи обмеження виборчих прав громадян України за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками забороняються.
  Визначене частиною першою статті 38 Конституції України право громадян України, зокрема, бути обраними до органів державної влади та органів місцевого самоврядування за своїм змістом, як встановлено Рішенням Конституційного Суду України від 4 грудня 2001 року № 16-рп/2001, “по суті є правом”. Відповідно до частини першої статті 24 Конституції України у цьому праві, як і в інших конституційних правах і свободах, громадяни є рівними.
  Такі самі положення закріплено статтею 6 Закону, якими визначено право бути обраним та встановлено, що ніхто не може бути примушений до участі чи неучасті у виборах.
  На підставі вищезазначених норм Конституції України та Закону з метою реалізації волевиявлення Мельника О.В. щодо відмови від балотування кандидатом у депутати Хмельницької міської ради від Хмельницької міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Хмельницька міська виборча комісія Хмельницької області вважає за можливе задовольнити його заяву, скасувавши реєстрацію його кандидатом у депутати Хмельницької міської ради у багатомандатному виборчому окрузі на чергових місцевих виборах 25 жовтня 2015 року від указаної партії.
  Враховуючи викладене, відповідно до статей 8, 24, 38 та 71 Конституції України, статей 1, 2, 3, 6, 89, 90 Закону України “Про місцеві вибори”, статі 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» керуючись пунктами 15), 16) частини другої статті 25 Закону України «Про місцеві вибори» Хмельницька міська виборча комісія Хмельницької області
  постановляє:
  1. Скасувати реєстрацію кандидата в депутати Хмельницької міської ради у багатомандатному виборчому окрузі на чергових місцевих виборах 25 жовтня 2015 року Мельника Олександра Володимировича, включеного до виборчого списку Хмельницької міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» під № 13, виключивши його із зазначеного виборчого списку.
  2. Цю постанову надіслати Мельнику О.В., Хмельницькій міській організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода».
  3. Визнати обраним депутатом Хмельницької міської ради 7 скликання Цимбалюка Романа Сергійовича, громадянина України, народився 12.05.1983 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, Хмельницькі магістральні електромережі, охоронець, місце проживання: м. Хмельницький, – наступного за черговістю кандидата у депутати від Хмельницької міської організації Всеукраїнське об’єднання «Свобода», включеного до виборчого списку цієї партійної організації під № 14.
  4. Зареєструвати Цимбалюка Романа Сергійовича та видати йому тимчасове посвідчення депутата Хмельницької міської ради VII скликання.
  5. Про прийняте рішення повідомити відповідного кандидата у депутати наступного дня з дня прийняття такого рішення.
  6. Копію рішення про визнання обраним та реєстрацію депутатом Цимбалюка Романа Сергійовича, наступного за черговістю кандидата в депутати від Хмельницької міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода», направити до Хмельницької міської ради невідкладно після її прийняття та оприлюднити на офіційному веб-сайті Хмельницької міської ради.
  7. Копію рішення про визнання обраним та реєстрацію депутатом Цимбалюка Романа Сергійовича, наступного за черговістю кандидата в депутати від Хмельницької міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода», направити до Центральної виборчої комісії невідкладно після їх прийняття.

  Заступник голови комісії В.Швед

  Секретар комісії Л.Студницька

  М.П.

  • Цимбалюка язик виявився більш шершавим. Кому? Картавому чи Сопле залізуху очухи справляв?

 8. Ще один даун приєднався до фракції Сволота

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.