У Красилівській міській ОТГ створили молодіжну громадську раду

5 вересня депутати Красилівської міської ОТГ затвердили Положення та склад молодіжної громадської ради. Напередодні ГО “Центр UA” провела ряд публічних консультацій, на яких узгодили документ про молодіжну раду.

У такий спосіб депутати Красилівської міської ОТГ затвердили склад ради, до якої увійшло 23 особи. Головою обрали Марину Ванчуляк, педагога-організатора Красилівської ЗОШ №1. Її заступником став волонтер церкви “Ісуса Христа” Дмитро Ващук, а секретаркою Олександра Чернявська,  диякониса Парафії Пресвятого Серця Ісуса Христа Римо-Католицької Церкви.

“Раніше кожен з нас працював у своїй сфері, але надалі будемо працюватимемо разом. Це дозволить підняти рівень активності молоді в громаді”, зазначила новообрана голова Молодіжної громадської ради, Марина Ванчуляк.

За результатами першої публічної консультації, молодь та представники влади визнали відсутність ефективної комунікації між собою, а тому погодились створити молодіжну громадську раду. У перспективі такий орган має налагодити постійну співпрацю між владою та молодими людьми.

“Через публічні консультації ми зрозуміли, у який спосіб надалі молодь хоче  співпрацювати із владою. Чим більше молодих людей долучатиметься до прийняття рішень в громаді, тим більш комфортним стане життя в нашій ОТГ”, прокоментувала голова Красилівської ОТГ, Ніла Островська.

Згодом на другій публічній консультації обговорили формат та принципи роботи Молодіжної громадської ради. Зокрема, визначили основні напрями для роботи центру: активне дозвілля, урбаністично-екологічний, особистісний розвиток.

“Надзвичайно приємно,що наші спільні публічні консультації приносять результат.Тепер важливо щоб Молодіжна громадська рада системно працювала та об’єднувала все більше активної молоді в громаді”, зауважив представник ГО “Центр UA” у Хмельницькій області Олег Черненко.

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олег Черненко

Олег Черненко

Представник руху ЧЕСНО в Хмельницькій області, голова ГО "Хмельницька ініціатива"

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.