Двоє суддів з Городка поскаржилися на “хабарі від СБУ”

Двоє суддів Городоцького суду повідомили про втручання в їх роботу у Вищу раду правосуддю.

Така інформація розміщена на сайті ВРП, пише “Судовий репортер”.

Суддя Юрій Сакенов стверджує, що 20 вересня о 16.15 в кінці робочого дня в його кабінет прийшов чоловік і сказав, що працівники СБУ хочуть передати через нього хабара судді, але він не хоче цього робити і попереджає суддю. Стосовно цього громадянина суддя розглядає адміністративні справи про водіння у нетверезому стані і залишення місця ДТП. 23 вересня цей чоловік прийшов і знову намагався поговорити з суддею.

Інший суддя цього ж суду Сергій Шинкоренко повідомив, що в понеділок 23 вересня дізнався, що у п’ятницю до секретаря судових засідань кілька разів підходив схвильований обвинувачений і хотів поговорити наодинці і, зрештою, сказав, що працівники СБУ пропонували йому стати ініціатором передачі хабара судді за позитивне вирішення справи в минулому. У березні 2019 цього чоловіка за ДТП (ч.2 ст.286 ККУ) засудили до 6 років позбавлення волі, але звільнили від відбуття покарання за амністією. Наразі цей вирок оскаржується в апеляції.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 21

 1. В метода хроботи СБУшників нічого не змінилося. Заради того щоб зробити показники та найголовніше утриматися у своїх кріслах вони готують підстави. Президенту та ВР потрібне якомога швидше забрати у них повноваження у сфері економіки та зосередити роботу цього відомства виключно на національній безпеці та захисті суверинітету. Випадки таких підстав на теринах області не поодинокі , а набули масового характеру ( це не припущення!). Провокація хабаря за ККУ це теж злочин, але перевертні довлі хитрі і тому щось довести мабудь неможливо.

  • На подставах живёт любимая всей Украиной Америка и Канада. Хотели капитализма так будьте готовы жить по капиталистически!

   • Только очень не чистих на руку хряков могли ловить на провокацию

    • Домагатися законності і самому при цьому вдаватися до протизаконних методів – утопія.

   • Знову тупого ватного лівачка Абрама порвало. Сходи вже в мавзолей до мумії бандита і не повертайся, там твоє місце.

    • Дибіл Вася знову хавло розкрив. Вася твоє місце коло параши.

     • Гімнюка Васю на нари.

     • Підоренко, вивчи українську мову перед тим як тут випорожнюватись. Хоча працювати головою це явно не твоє, тому ліпше сховайся за горизонт.

    • Васю в дупу!!!

     • Дякую за пропозицію, але твоя дупа мені не потрібна, тим паче що там і так зайнято.

     • Васю, що, коли я кілька тижнів назад поставив тобі діагноз – “латентний педераст”, ти образився? Ну, а зараз, коли ти сам почав писати за мене і сам відповідати на те, видно, що у тебе окрім дебілізму ще і шизофренія в стадії загострення. Усе-таки послухай мене, сходи в “пастерівський пункт” і зроби щеплення від сказу. Мені не тебе жалко, а людей, а то ти так і людей кусати розпочнеш. Доречі, я на відміну від тебе та таких дебілів, як ти, пишу грамотно та не дебільно, зокрема – де треба розділові знаки ставлю, звертальний відмінок використовую тощо. Ти в НГП працюєшь, я вгадав?

     • > Доречі, я на відміну від тебе та таких дебілів, як ти, пишу грамотно
      > працюєшь
      Шизофренік з вадами розумового розвитку намагався закосити під здорового, проте щось пішло не так. Навіщо взагалі в твій дурдом інтернети провели?

 2. провокація, має бути узаконена! Тільки тоді можена побороти хабарництво в судах. Не беріть хабарі, і тоді жодна провокація вам буде не страшана! А суддя Шинкоренко, то полюбляє хабарики, це всім відомо.

  • Ось так кинуть конверт під стіл тишком-нишком і скажуть ” щиро дякую, все пройшло чудово” і підеш голубе потім по судах доводи, що ти не ідіот і все підлаштовано. Тільки ось шансів випрадатися буде не багато, адже в країні іде полювання на корупціонерів.

  • Ти йому сам давав, клоун? Ци просто любиш фантазувати?

 3. Це злістне знущання над національними традиціями украінців – за все брати і давати хабарі. Але продажним суддям не треба переживати, СБУ лиш імітує роботу перед новим керівництвом.Теж національна традиція.

 4. два ідіота, хворих на голову.

 5. Сталінські часи повертаються. Доноси, змови, слуги народу…

 6. Бидло Вася гавкає як смердючий пес

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.