Поліція запідозрила підрядну організацію у розкраданні 2 млн грн на дорогах Хмельницького

Слідчий відділ розслідування особливо тяжких злочинів ГУ Нацполіції у Хмельницькій області викрив факт зловживання службовим становищем посадовців управління ЖКГ Хмельницької міської ради і ПП «Араме», які за попередньою змовою між собою і з метою розкрадання коштів, внесли завідомо неправдиві відомості до актів виконаних робіт, в яких завищили дані про об`єми робіт та їх вартість та в подальшому привласнили 1 млн 969 тис 506,87 грн., які перерахували на підконтрольні фірми.

Про це свідчить ухвала Хмельницького міськрайонного суду від 18 вересня.

За даними досудового розслідування, протягом 2018 року ПП «Араме» виконувало роботи з капітальних та поточних ремонтів дорожнього покриття та прибудинкових територій у Хмельницькому на замовлення УЖКГ Хмельницької міської ради.

Загалом, було укладено договори в рамках державних закупівель на загальну суму 19 млн 931 тис. 694,45 грн, фактично перераховано підряднику – 12 млн 892 тис. 188 грн.

У ході перевірки з’ясовано, що впродовж 2018 року ПП «Араме» здійснювало документальне оформлення придбання будівельних матеріалів, а саме бітуму дорожнього та асфальтобетону в пов`язаної особи ПП «Шхал-Шляхбуд» за рахунок бюджетних коштів. Засновником останнього є хмельничанин Норайр Меспропян, який є керівником та головним бухгалтером ПП «Араме».

Так, посадові особи ПП «Араме»  включили до довідок про вартість виконаних будівельних робіт та витрат та актів приймання виконаних будівельних робіт і витрат за II квартал 2018 року включено недостовірні відомості про вартість будівельних матеріалів, факт придбання яких не підтверджено, а лише здійснено документальне оформлення їх придбання в пов`язаної фірми.

У свою чергу ПП «Шхал-Шляхбуд» безпідставно отримані на розрахунковий рахунок бюджетні кошти впродовж трьох кварталів 2018 року були нараховано та виплачено двом фізичним особам (один із них Норайр Меспропян) на загальну суму 1 млн 637 тис. грн. для використання на власні цілі.

Наразі поліція отримала доступ до документів щодо проведення ПП «Араме» капітального ремонту прибудинкової території біля житлового будинку 102/1 на вул. Курчатова і капітального ремонту, благоустрою прибудинкової території біля житлового будинку на вул. Чкалова, 13/1 і капітального ремонту на вул. Міцкевича у Хмельницькому.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. Новачок підгадив вождю- ,,Хмельницький щоденно найкращий,,.
  Не сумів взяти аби пальців не залишити.
  Крадуть не менше попередників.

  • Васю, цю бидлятіну маниківській, першого треба садити!!!! Перед цим засунути в очко туалетах за мільйон!!!

 2. В місті Хмельницьому є комунальне підприємство “Хмельницькбудзамовник”, яке сидить без роботи. Чому армянам зелене світло ? Відповідь: дають хабарі і самі крадуть. Ось влада й прокололась.

  • І не тільки. В місті ще є КП БРЕД яке може облаштовувати прибудинкові території, але міська влада має на меті його зовсім знищити. Уже передали прикордоннику щоб додерибанив.

 3. Однозначно, відкати з цього мали посадовці з міської ради.

  • Откати це м’яко кажучи. Для вищих посадовців міської ради та виконкому бізнес. Вони знають скільки бюджет ЖКГ річний, якийсь, чітко встановлений відсоток від цієї суми, має повернутися, як прибуток. Для кожної галузі своя рентабельність. Так в нас освоюється бюджет.

 4. Хмельницький що дня новий! Коли посадять “команду Симчишина” разом з Картавим?

 5. Картавий, коли ти падлюка зі своїми голодранцями, вже наберешся?

  • Ті, кто прийшов до влади на крові побратимів, краде в народу є самою останньою мерзотою. Тому ця шобла Картавого буде до останнього дня красти.

  • З цього стає всім зрозуміло, що картавий падлюка-злодій. Але з тим, що його банда голодранці аж ніяк не можна. То не перевершені злодюги захищені законодавчими актами про їх посади.

 6. Картавого гнати треба!!! Ганьба!!!

 7. Гааааньба!!!! Армяне громаду обкрадают! Всех в цугундер вместе с Васей!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.