Депутат Фрідман отримав звання “Почесний громадянин Хмельниччини”

Хмельницька обласна рада присвоїла звання «Почесний громадянин Хмельниччини» депутату ради семи скликань, голові спостережної ради, генеральному директорові ПрАТ «Об’єднання «Прогрес» Артуру Фрідману.

Фото НГП

За це рішення проголосувала більшість обранців на сесії ради 19 вересня.

Відповідні клопотання про нагородження подали голови Сатанівської селищної ради Городоцького району і колективу ПрАТ «Об’єднання «Прогрес».

Депутата Фрідмана відзначено “за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, видатні заслуги перед Хмельниччиною у будівельній галузі, вагомий особистий вклад у справу становлення та розбудови місцевого самоврядування, активну депутатську діяльність, спрямовані на вирішення питань соціально-економічного та культурного розвитку Хмельниччини і зростання добробуту її жителів, а також з нагоди 28-ї річниці Незалежності України”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 20

 1. Ганьба- ганьбище!!! Злодіям дають почесного громадянина. Пораненим на майдані і на фронті дулю!!! Країна рабів і злодюг. Скоро всі трудящі люди виїдуть і залишать цей весь гній депутатський дуплитись зі своїми медалями!!!

 2. согласен с иваном-ущерб нанесенный этим гражданином областному бюджету огромный -вы же посмотрите на этого бизнесмена всю жизнь возле бюджетных денег-а эти избранники все голосуют

 3. А можна подивитиссь хто і як голосував ? І де ?

 4. Жахаюсь від коментарів. Невже це так?

 5. Кацман, Гройсман, Фридман нас блин окружают!

 6. У цьому рішенні і проявляється все гниленьке нутро цих депутатів. А що ви лохи ще хотіли? Гладунячки, Завгородні та Лозові та Ко і далі пилятимуть бюджет піарячись на гучних, нікому не потрібних зверненнях до Президента і ВР. Ви хоч сотні губернаторів і Президентів поміняйте звинувачуючи їх у не компетентності і не професіоналізмі, а такі Фрідмани і далі смоктатимуть з вас соки. Хоч один шибанутий активіст приходив до цього типа із запитаннями чи притензіями? Та де там! Такі Артури та Вані їх самі ж і спонсорують )))

 7. Да,все мало! Плакати хочеться! Вдавляться всеодно…

 8. Кіперман !?

 9. А Цуглевич що,теж?

  • Подивися його декларацію і врахуй, що це тільки те офіційне, що не приховати!!!!!!!!

 10. Щоб дозволити коментувати собі таку Особистість потрібно пройти її життєвий шлях. Я знаю цю Людину не один рік і знаю наскільки професійно, а головне відповідально Він відноситься до поставленої цілі. З повагою відношусь до цієї Людини, чого і Вам БАЖАЮ

 11. Алім, ти мудак!!!! Не забувай про це!!!!

 12. Анонім не ганьбись, зможеш так як Він – зроби, а ні то не позорся, написати легко, зробити важче. А Він МОЖЕ

 13. Не тебе же, холопу линивому, давать.

 14. Алімчику, також посаду хочеш?

 15. Так,Шарикови ,ти хоч щось у своєму житті зробив ?Коменти легко строчити,скажи відкрито у вічі Фрідману,що кишка тонка.

  • А, что могут сказать люди без мозгов, без лица и главное – без биографии человеку, который всю свою жизнь работал и работает, а результаты говорят сами за себя.

   • Стыдно, что ты Аноним и такие, как ты живут и жёлчью брызгаю бестолково от безделия. Были бы заняты работой, то не писали ересь…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.