Прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом збільшення ціни газу, закупленого для закладів освіти Ярмолинеччини

Городоцька місцева прокуратура з’ясувала, що у лютому 2018 року відділ освіти, молоді та спорту Ярмолинецької райдержадміністрації уклав з газопостачальним підприємством договір про постачання газу для навчальних закладів. Після цього сторонами укладено ще ряд додаткових угод, якими поступово збільшено ціну газу. Обґрунтуванням для подорожання газу вперше слугувало покращення якості предмета закупівлі, в інших угодах зміна ціни здійснювалась без будь-якої аргументації.

Внаслідок укладення таких додаткових угод ціна газу зросла майже на 4 тис грн за 1 тис куб м (із 11196 грн до 15115,2 грн за 1 тис куб м), а обсяги закупленого газу від запланованих зменшились на 19 тис куб м. Окрім того, ще однією додатковою угодою дію договору про постачання газу неправомірно пролонговано на 2019 рік.

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Сергій Стецюк, за вказаним фактом прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 364 (зловживання службовим становищем) КК України.

Проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні доручено слідчому відділу Ярмолинецького відділу поліції Головного управління Національної поліції в області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Аж хочеться побачити як місцева Ярмолинецька прокуратура переможе газову мафію України. Ось думаю де сміятись і плакати. Прокуратура теж по тенднеру купляла тепло чи газ при чому у одного постачальника. Вийшов прокурорішка на себе. Ось така х….я малята.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.