Фірма з оточення нардепа Лабазюка несподівано скинула 40 млн грн на дорожньому тендері

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області 16 вересня повідомила про намір укласти договір з ПрАТ “Хмельницьке ШБУ №56” на поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, км 193+700 – км 213+000 (окремими ділянками) загальною вартістю 49,99 млн грн.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Дорожній тендер замовник оголосив 14 червня з очікуваною ціною 104,47 млн грн. На торги заявилося 5 учасників, двоє з яких (ТОВ “Граніт-001” і польський MIRBUD S.A) не були допущені до аукціону.

9 вересня на аукціону фактично змагалися дві фірми з трьох. Першим почало “скидати” ціну івано-франкцівське ТОВ “ПБС”, яке пов’язують з екснардепом Олександром Шевченком – зі стартової заявки на суму 96,93 млн грн знизило до 50 млн грн.

Однак підрядник “Хмельницьке ШБУ-56” несподівано пожертвував стартовою пропозицією на суму 89,58 млн грн і “впав” до 49,99 млн грн. Таким чином, заради виграшу тендера фірма з Хмельницького поступилася на 39,59 млн грн.

Довідка НГП. ПрАТ  “Хмельницьке ШБУ-56” опосередковано пов’язують з нардепом від Хмельниччини Сергієм Лабазюком. Раніше це підприємство належало депутату Хмельницької облради Івану Гладуняку. Наразі в реєстрах кінцевим власником зазначається мешканка Чернівців Галина Ставчанська.

Як писав НГП, у грудні 2016 року співробітники ГПУ та СБУ провели обшуки на ПАТ “Хмельницьке ШБУ-56″ і ПП “Аграрна компанія 2004″. За даними слідства, обидві фірми є пов’язаними та фігурують у кримінальному провадженні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Тобто до економічно обґрунтованої ціни на виконання дорожніх робіт?! А що ж було усі останні роки «ефективного» урядування Гройсмана, який злив мільярди на ремонти автошляхів? Лабазюк активно підтримував Володимира Борисовича в цьому. Контролюючим органам точно слід розібратися!!!

  2. Таке різке демпінгування в реаліях українського дорожнього ринку мае Виключно негативні наслідки . Дехто наївно думае , що знизивши тендерну ціну вдвіччі , мовляв і кошти Дорожного фонду зекономили і здійснять поточний середній ремонт . Помилка !!! Такий значний демпінг е неприроднім , навіть якщо зважати на логістичні переваги ШБУ 56 ( Хмельницький) він е економічно не обгрунтований . Одже е величезний ризик , що виконання підряду позначиться на якості , яка і так , кульгае . Доречі ПБС , що програла тендер , навіть при певних ек-пол.скандалах , мае репутацію компанії , що здатна якісно виконувати дор-буд.роботи різної категорії складності ( хто їхав , приклад: львів – ів.франківськ ) , польська (зареестр.укр філія ) MIRBUD S.A , що не допустили до торгів ,взагалі являеться різнопрофільною буд.-інженірінговою компаніею , яка виграла не один складний тендер в польщі до Евро 2012. Ну що ж ШБУ так ШБУ , поживем побачимо

    • Лобзик просто на пол дороге скажет бабосы закончились давайте доплачивайте и своё заберет.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.