У Хмельницькому влада хоче заборонити розпиття пива та іншого алкоголю у транспорті, ліфтах і таксофонах

Хмельницька влада винесла на обговорення проект рішення сесії “Про встановлення обмежень щодо продажу та споживання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території Хмельницького”.

Згідно з проектом документу, з 22.00 години до 11.00 години пропонується заборонити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у закладах торгівлі (крім ресторанного господарства). Також заборона стосуватиметься продажу алкоголю на розлив для споживання на місці в об’єктах роздрібної торгівлі (крім закладів ресторанного господарства), в об’єктах торгівлі, розміщених на відстані менше, ніж 50 метрів від територій загальноосвітніх навчальних закладів та дитячих спортивних шкіл.

Окремо пропонується запровадити заборону продажу спиртного щороку, у День знань та оголосити його Днем тверезості.

Крім цього, влада хоче заборонити споживання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на ринках, стадіонах, спортивних та дитячих майданчиках, у всіх видах громадського транспорту, у закритих спортивних спорудах, у закладах  культури, охорони здоров’я, у навчальних  та освітньо-виховних закладах, у ліфтах і таксофонах, у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ.

Продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових проводити за документом, який підтверджує вік покупця, якщо у продавця виникли сумніви щодо досягнення покупцем 18-річного віку.

Відповідальність за виконання цього рішення, коли його буде ухвалено, покладуть на заступника міського голови Володимира Гончарука та управління торгівлі. Контроль за виконанням рішення – на постійну комісію з питань соціально-економічного  розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції.

За відомостями розробників цього проекту рішення, обмеження продажу алкоголю торкнеться 764 суб’єкта малого підприємництва міста.

Нагадаємо, що з квітня 2009 року у Хмельницькому діє обмеження реалізації спиртних напоїв. Зокрема, заборонений продаж алкогольних напоїв з 22-00 години до 11-00 години  в торгівельних закладах; з 23-00 години до 11-00 години – у закладах, які розміщені в житлових будинках, у вбудовано-прибудованих до житлових будинків приміщеннях і безпосередньо суміжних з житлом та малих архітектурних формах.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. Ідіоти, вони думають що цим дибілізмом заговорять розкрадання бюджету та землі!!!

 2. Заборона діє на осіб до 21 року.

 3. НЕХЕР БУХАТИ!!!

 4. гарбачьова вернули?

 5. Вкотре забули заборонити бухати посадовцям у службових авто!

 6. Краще б проконтролювали ті заборони, які діють на даний час! Чи там в міській раді лише дибіли працюють, які лише поговорити можуть?

 7. Предлагаю нашим тупоголовым депутанам запретить размножаться. Идиоты не должны после себя оставлять потомство.

 8. Стаття 15-2 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» не діяла досі і не діє наразі у Хмельницькому??? Чи депутатам немає на чому піаритись? Навіть не спробували у тексті щось змінити… Дика дурість!!!

 9. Мені до одного місця ваші заборони,я як продавав цілодобово так і буду продавати,захочу і в ліфті буду продавати!

 10. Та ладно,приймайте
  . В мене самогон після 22 на 10 грн дорожчає!

 11. Таке придумати міг тільки їбанько Гончарук

 12. Особенно порадовало про распитие “в таксофонах”) ДБ!

 13. Незрозуміло в якій написаній книжці бандерою заборонено вживати алкоголь ліфтах та таксофонах??? Думаю що місцеві бандерівці недочитали щось у творах свого наставника.

 14. А матюкатися в ліфті можна?

 15. долбойоби!!! забороніть краще загажувати навколишнє середовище!!!! щось путьове прийміть,а не бред сивої кобили!!!!а як же рішення касаційного суду про відміну постанови заборони про продаж алкоголю в м.Хмельницький ще датовано 2016 роком?????

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.