На Хмельниччині сім’я витрачає 46% доходів на їжу і лише 10% – на оплату послуг – дослідження

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств у І кварталі 2019 року сукупні ресурси одного домогосподарства в середньому за місяць становили 11558 грн (у розрахунку на одну особу – 4395 грн).

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Найбільша питома вага (76%) припадала на грошові доходи, зокрема, 41% становила оплата праці, 16% – пенсії та стипендії, 7% – надходження від підприємницької діяльності та самозайнятості, 5% – допомога від родичів і знайомих, по 3% – допомоги, пільги та субсидії, надані готівкою, а також доходи від продажу сільськогосподарської продукції.

Негрошові доходи (вартість спожитої продукції, отриманої з особистого підсобного господарства, грошова оцінка допомоги від родичів продовольчими товарами, пільги та субсидії безготівкові на оплату житлово-комунальних послуг, послуг з охорони здоров’я, оплату транспорту, зв’язку тощо) становили 10%, або 1148 грн.

Сукупні витрати одного домогосподарства в середньому за місяць становили 10454 грн (у розрахунку на одну особу – 3975 грн). На купівлю продовольчих товарів та харчування поза домом домогосподарства витрачали ледь не половину свого бюджету – 46%, або 4811 грн; на непродовольчі товари – 24% (2530 грн); на допомогу родичам та іншим особам, будівництво та капремонт, вклади до банків тощо – 20% (2109 грн); на оплату послуг – 10% (1004 грн).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Прав был Рева. Много жрут хмельничане.

  2. 35 років проживаю у Хмельницькому!!! Хоч би одна бл… мене чи моїх друзів спитала про щось перш ніж писати таку статистику. Питають тільки коли сука заплатиш 20 грн. боргу за стаціонарний телефон, списки повісять на двері борг за вивіз сміття 2.92грн. за воду 3.45грн., передайте показники газу, ел.енергії в ЖЕК заплатіть за нікуянероблення і ніхто не спитав як тобі живеться хмельничанин??????? Понаписують усілякуї ху…і, а люди думать що хто щось питав, аналізував.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.