Транспортний колапс у Хмельницькому: лише опівдні повністю відновилося тролейбусне сполучення

Сьогодні через пошкодження кабелів електропередачі у Хмельницькому кілька годин не працювали тролейбуси, що спричинило великі затори на дорогах у годину пік.

Як розповів НГП заступник міського голови Андрій Бондаренко, близько 7 години ранку раптово були зупинені понад 70 тролейбусів, що виїхали на лінію.

“Таким чином знеструмлено всю тролейбусну мережу міста. Спеціалісти з’ясували, що пробиті кабелі на трьох тягових підстанціях: перехрестя “Мисливства-Рибальства”, мікрорайон Гречани і вулиця Зарічанська”, – повідомив посадовець.

Фото НГП

Фото НГП

Він запенив, що приватні і комунальні перевізники задіяли резервні автобуси для підвезення мешканців з віддалених мікрорайонів до центру.

Загалом, ситуацію вдалося стабілізувати ближче до 12 години дня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. А где же приватны барыги резко водителей набрали? То сопли пускают, что нет водителей, а тут раз и они появились. Или товарищ Бондаренко как обычно лапши навесил, а к 12.00 народ сам передумал ехать.

 2. Бондаренко повний брехун. Була тривала тянучка від Проспекту до Філармонії і ніхто не міг цю відчтань проїхати швидше 40 хвилин. Про які двдаткові буси він говорить?

 3. Пішки ходіть

  • Не тупи, не всякий же зможе значні відстані долати пішки. А ще краще “розумнику” закинь свою пропозицію бабцям на зупинках.

   • Було б добре якби бабці на зупинках платили за проїзд в години пік, а не намотували круги по пенсійних. Інакше тролі так і залишаться вбогим транспортом для пенсіонерів.

    • Було б добре якби васька твердий лоб змастив салідолом

     • Ануса краще собі змасти перед тим як знову сідати на пляшку.

 4. Ось для чого на кожному тролі наліпили рекламу таксі.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.