Спокута за “кнопкодавство” – Копанчук віддасть депутатську зарплату на благодійність

Перший заступник голови фракції «Слуга Народу» Олександр Корнієнко публічно вибачився перед усіма українцями та колегами-парламентарями за дії депутатів, які під час пленарного засідання проголосували чужими картками.

Про це сьогодні повідомив телеграм-канал партії «Слуга Народу».

Зі свого боку мажоритарниця з Хмельниччини Олена Копанчук (189 округ) визнала власну поведінку неприпустимою й пообіцяла виправити помилку, віддавши свою місячну зарплатню на благодійність.

“Хочу публічно принести вибачення за допущену мною помилку при голосуванні. Для мене було важливо, щоб даний законопроект, який спрямований на покращення майбутнього України, був проголосований, і тому емоційно, без усвідомлення наслідків своєї поведінки, проголосувала за колегу. Те, що я зробила – неправильно. Будьте певні, цей урок я запам‘ятаю назавжди”, – написала у “Фейсбуці” пані Копанчук.

Нагадаємо, що 11 вересня народна депутатка від “Слуги народу” Олена Копанчук проголосувала замість однопартійця Вячеслава Рубльова. Вона натиснула на кнопку пульта Рубльова, який сидить праворуч, о 13:32 під час голосування за законопроект про будівельні норми щодо удосконалення нормування у будівництві (№1052).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Невже голодна буде аж цілий місяць ???

  2. Взятку народу предложила? Товарищ Зе перед выборами сказал таких сразу в топку как Сергея Лазо.

    И ведь падла одной зп откупится.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.