Хмельницький суд скасував арешт сотні заготовок для цигарок “Прима Дона”, “Сигареты армейские”, вилучені у маленькому селі

Хмельницький міськрайонний суд скасував арешт з майна, яке наприкінці березня цього року було вилучено у приміщеннях, що розташовані у с. Слобідка-Рахнівська Дунаєвецького району.

Про це свідчить ухвала від 3 вересня.

Мова йде про рулони паперу, схожого на стрічковий папір, що може використовуватися для виробництва цигарок в кількості 284 шт.; 276 упаковок з картонними заготовками під пачки безфільтрових цигарок (приблизно по 1500 заготовок у кожній упаковці) різних видів з написами «Прима класична», Прима Дона», «Гуцульские сигареты», «Сигареты армейские», «NISTRU» та «AstrU»; три картонні ящики з клейкою стрічкою типу «Скотч» з маркуванням «TUTUN-CTC» з пристроем для механічної поклейки клейкої стрічки типу «Скотч»; 700 заготовок під картонні ящики з маркуванням «TUTUN-CTC».

Відповідне клопотання щодо скасування арешту подав захисник. Прокурор у вирішенні клопотання поклався на думку суду та пояснив, що доказів протиправної діяльності в ході здійснення досудового розслідування не здобуто.

Водночас в основу накладення арешту у березні цього року на вказане майно лягли свідчення співробітника ГУ ДФС у Хмельницькій області, який стверджував, що в приміщеннях на земельній ділянці у с. Слобідка-Рахнівська здійснюється незаконне виготовлення підакцизних товарів. Далі всі вилучені заготовки для виготовлення цигарок були визнані речовими доказами у кримінальному провадженні за ч. 2 ст.364, ст.366-1, ч.1 ст.366, ч.3 ст.212, ч.3 ст.204 ч.2 ст.201-1 КК України.

Додамо, що за останніми даними у с. Слобідка-Рахнівська мешкає 593 особи.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. А табачок так і не знайшли ? Слабо.

  2. Суд буде курити

  3. Прокурору откатили и он ничего не нашел. Страна дураков, точнее мудаков прокуроров.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.