У Шепетівці приватний тепловик повинен повернути майно громади, яке тримав кілька років у концесії

Колегія суддів Північно-західного апеляційного господарського суду 10 вересня винесла рішення, згідно з яким ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» має усунути перешкоди у володінні, користуванні та розпорядженні цілісним майновим комплексом «Шепетівське підприємство теплових мереж» шляхом його звільнення.

Про це повідомляє пресслужба Шепетівської міської ради.

У відомстві також нагадали, що 20 лютого 2019 року Верховний суд своїм рішенням підтвердив законність та чинність рішення сесії Шепетівської міської ради №1 від 6 листопада 2017 року «Про відмову від договору концесії в односторонньому порядку та повернення майна».

У зв’язку з тим, що ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» відмовилось передавати майно – цілісний майновий комплекс «Шепетівське підприємство теплових мереж», в добровільному порядку, Шепетівська міська рада звернулася за захистом своїх прав ще в грудні 2018 року до Господарського суду Хмельницької області з позовом про усунення перешкод в користуванні майном.

20 травня Господарський суд Хмельницької області розглянув справу за позовом Шепетівської міської ради до ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» про усунення перешкод в користуванні майном. Судом було прийнято рішення по справі – ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» усунути перешкоди у володінні, користуванні та розпорядженні цілісним майновим комплексом «Шепетівське підприємство теплових мереж», шляхом звільнення цілісного майнового комплексу ТОВ «Шепетівка Енергоінвест». Не погоджуючись з ухваленим рішенням, ТОВ «Шепетівка Енергоінвест»  звернулося до Північно-західного апеляційного господарського суду з скаргою.

Після рішення апеляції справа протягом 10 днів має бути повернута до Господарського суду Хмельницької області, який має видати судовий наказ на виконання рішення Північно-західного апеляційного господарського суду. І лише після цього до роботи мають приступити судові виконавці.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Шо, опять???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.